UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / Dział Karier i Praktyk / Targi pracy

Sprawy studenckie

JobSpot

to formuła, która w Uczelniach Vistula sprawdza się od lat. Pozwala studentom i absolwentom znaleźć pracę, staż lub praktyki. Jest też szansą na zdobycie i pogłębienie wiedzy nt. rynku pracy, poznanie technik rekrutacyjnych i stawianych wymagań, a jednocześnie możliwością sprawdzenia własnych kompetencji przez aspirujących młodych kandydatów. To forum inspirujących i owocnych spotkań – wyjątkowa szansa zwłaszcza dla tych, którzy szukają praktyk, pracy czy staży w okresie wakacyjnym.

Zobacz też archiwalne edycje targów

Rozwiń Zwiń

JobDay

JobDay to targi pracy, które Uczelnie Vistula organizują cyklicznie na jesieni, zwykle w październiku. Wydarzenie umożliwia studentom i absolwentom bezpośredni kontakt z rekruterami różnorodnych firm, od start-upów po korporacje międzynarodowe. Mogą uczestniczyć w warsztatach i panelach dyskusyjnych. Pracodawcy mają natomiast możliwość zaprezentowania swojej działalności i propozycji – oferty pracy, staży, praktyk. To dla nich szansa na pozyskanie talentów.

Zobacz też archiwalne edycje targów

Rozwiń Zwiń
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.