UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / JobDay 2021

Sprawy studenckie

Ucz się, pracuj i rozwijaj kompetencje! Wirtualne targi pracy JobDay 2021 „Start do kariery”

Im wcześniej poznasz rynek pracy, tym lepiej. Pracując zyskasz nie tylko pieniądze. Zdobędziesz też doświadczenie i rozwiniesz kompetencje.

Uczelnie Vistula zapraszają na wirtualne targi pracy JobDay 2021. To forum inspirujących i owocnych spotkań – wyjątkowa okazja zwłaszcza dla tych, którzy właśnie rozpoczynają studia. Wydarzenie odbędzie się 28 października. Start o godz. 9:00.

W trakcie JobDay nawiążesz kontakty z potencjalnymi pracodawcami. Zyskasz szansę, by znaleźć pracę, staż lub praktyki. Dowiesz się o zmianach na rynku, poznasz techniki rekrutacyjne i wymagania stawiane aspirującym pracownikom.

JobDay to formuła, która w Uczelniach Vistula sprawdza się od lat. Tegoroczną nowością jest blok tematyczny „Poznaj oczekiwania pracodawców”. Podczas krótkich, 30 minutowych spotkań z pracodawcami, dowiesz się, jak zrobić na nich dobre wrażenie i które kompetencje kandydatów są dla nich najważniejsze.

Mając taką wiedzę, masz szanse wykonać w Dziale Karier i Praktyk bezpłatny test i sprawdzić swoje kompetencje.

Przed targami pracy Dział Karier i Praktyk zaprasza nowych studentów na konsultacje CV – online lub osobiście.

Firmy partnerskie

Poniżej znajdziesz szczegóły każdego wydarzenia.

09:00 – 11:00 VISTRA (w jęz. polskim)

09:00 – 11:00 GRUPA HOTELOWA ORBIS (w jęz. polskim)

11:00 – 13:00 ACCENTURE (w jęz. angielskim)

11:00 – 12:00 LEONARDO HOTELS GROUP (w jęz. polskim)

13:00 – 14:30 BLOK TEMATYCZNY – Jakich umiejętności oczekują Pracodawcy? – poznaj oczekiwania Firm
(w jęz. polskim)
13:00 – 13:30 – SOUND GARDEN HOTEL
13:30 – 14:00 – SCHNEIDER ELECTRIC
14:00 – 14:30 – PODSUMOWANIE I REKOMENDACJA TESTU KOMPETENCJI

14:00 – 16:00 VARSOVIA APARTAMENTY (w jęz. polskim)

15:00 -17:00 KORN FERRY INTERNATIONAL (w jęz. polskim i angielskim)

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.