DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Bezpieczna Vistula

Bezpieczna Vistula

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula, w tym w jej filii – Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawniej w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji) bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem. Mamy sprawny i sprawdzony system pozwalający na bezkolizyjne i bezpieczne współistnienie studentów z wielu krajów i kultur.

Pełnomocnik Rektora ds. bezpieczeństwa

Michał Jasiński
e-mail: m.jasinski@vistula.edu.pl
tel.:
 + 48 501 556 557

Szczegółowe informacje i telefony kontaktowe znajdziesz w poniższych dokumentach.

Czytaj mniej

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula, w tym w jej filii – Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawniej w Szkole Głównej Turys…

Czytaj więcej

Załączniki do pobrania

Bezpieczna Vistula – prezentacja dla Studentów
Powołanie Pełnomocnika Rektora do spraw Bezpieczeństwa
Podstawowe informacje dotyczące spożywania alkoholu
Komunikat Rektora SGTiH Vistula dotyczący przestrzegania przez studentów przepisów
Zarządzenie Nr 5/11/2020 Rektora SGTIH Vistula z dnia 24 listopada 2020 r. w sprawie wprowadzenia Procedury przeciwdziałania dyskryminacji w SGTiH Vistula.
Ubezpieczenie zdrowotne studentów cudzoziemców

Procedury bezpieczeństwa:

Agresja (fizyczna, słowna)
Aktywny strzelec
Nagłe zachorowania/wypadki
Napad/sytuacja zakładnicza
Napaść na tle seksualnym
Powiadamianie w sytuacjach nadzwyczajnych
Pożar
Przestępstwa z nienawiści
Wybuch
Zagrożenie zamachem bombowym
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.