UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / JobDay 2022

Job Day 2022.  Zapraszamy na targi pracy

Przecież wiesz, że dziś liczy się nie tylko wykształcenie, ale w takiej samej mierze również praktyka. Nie czekaj więc, zacznij pracować.

  • Zdobędziesz doświadczenie i kompetencje.
  • Zyskasz pewność siebie.
  • Przygotujesz się do przyszłej kariery.
  • Zdobędziesz przewagę na rynku pracy.

Pomożemy ci. Zapraszamy na JobDay 2022 w Uczelniach Vistula.
Uwaga! Wracamy do stacjonarnej formuły wydarzenia.

W targach pracy wezmą udział firmy doradztwa personalnego, międzynarodowe korporacje oraz rozwijające się start-upy.
Podczas JobDay nawiążesz kontakty z potencjalnymi pracodawcami – porozmawiasz i zadasz pytania, które cię nurtują. Zyskasz niepowtarzalną szansę, by znaleźć pracę, staż lub praktyki. Dowiesz się o zmianach na rynku i poznasz wymagania stawiane aspirującym pracownikom.

JobDay w Uczelniach Vistula – to forum inspirujących i owocnych spotkań – wyjątkowa okazja zwłaszcza dla tych, którzy właśnie rozpoczynają studia.

Poprzednie edycje targów pracy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Również tym razem liczymy na wysoką frekwencję.

Weź ze sobą CV. Jeśli go nie masz albo chcesz je zmienić, zgłoś się do Biura Karier.

Zapraszamy na JobDay 3 listopada 2022 w holu głównym przy recepcji.

Partnerzy

Accenture

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Song, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 710 000 pracowników wywiązujących się ze złożonej obietnicy w zakresie rozwoju technologii i ludzkiej pomysłowości, świadcząc usługi klientom w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej: www.accenture.com.

Strona www: www.accenture.com
Oferty pracy: www.careers.accenture.com

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasz nowy podcast Points of Change:

Apple Podcasts: https://bit.ly/PointsOfChangeAP
Spotify: https://bit.ly/PointsOfChangeSpotify
YouTube: https://bit.ly/PointsOfChangeYT

Czytaj mniej

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy nas…

Czytaj więcej

NielsenIQ

Cześć!
Jesteśmy NielsenIQ, wiodącą firmą zajmującą się badaniami rynku. Od prawie 100 lat jesteśmy najbardziej zaufanym źródłem kompletnych informacji o konsumentach. Nasza zdolność do dostarczania globalnym detalistom, producentom i partnerom najbardziej wszechstronnych danych, analiz i spostrzeżeń pozostanie niezrównana.
W naszym warszawskim biurze zatrudniamy ponad 1300 pracowników. Zapewniamy dynamiczne środowisko pracy, w którym nasi pracownicy mogą rozwijać swoje umiejętności, pracując jednocześnie nad ekscytującymi projektami ze współpracownikami z całego świata. Nasza kultura innowacyjności pozwala naszym pracownikom dobrze się bawić, a jednocześnie wywierać wpływ każdego dnia.

Strona www: www.NielsenIQ.com

Czytaj mniej

Cześć!
Jesteśmy NielsenIQ, wiodącą firmą zajmującą się badaniami rynku. Od prawie 100 lat jesteśmy najbardziej zaufanym źródłem kompletnych informacji o konsumentach. Nasza zdolność do dostarczania…

Czytaj więcej

Varsovia Apartamenty NOCLEGI I KONFERENCJE

Varsovia Apartamenty to nowoczesny apartamentowiec zlokalizowany blisko centrum i stworzony z myślą o Gościach oczekujących wysokiej jakości w optymalnej cenie. Idealny zarówno dla turystów, którzy potrzebują apartamentu na krótki pobyt, jak i studentów, którzy chcą na dłużej zamieszkać w Warszawie w komfortowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu. Można poczuć się tu jak w domu, a zarazem korzystać z wszelkich udogodnień jakie oferuje hotel.

Obiekt posiada dedykowaną recepcję 24/7 oraz udogodnienia m.in. usługi concierge, wi-fi, profesjonalną obsługę sprzątającą, pralnię samoobsługową, restaurację First Floor w obiekcie. Do dyspozycji jest również panoramiczna sala konferencyjna.

Strona www: www.varsoviaapartamenty.pl

Czytaj mniej

Varsovia Apartamenty to nowoczesny apartamentowiec zlokalizowany blisko centrum i stworzony z myślą o Gościach oczekujących wysokiej jakości w optymalnej cenie. Idealny zarówno dla turystów, którzy…

Czytaj więcej

Restauracja First Floor

Restauracja First Floor znajdująca się na pierwszym piętrze Varsovia Apartamenty, oferuje wyśmienitą polską i międzynarodową kuchnię. Począwszy od śniadania, które serwowane jest w formie bufetu po pyszne obiady domowe, które można zjeść na miejscu w pięknych wnętrzach, zabrać na wynos lub skorzystać z dostawy.

Otwarta kuchnia zapewni nie tylko moc wrażeń aromatycznych, ale też wizualnych ponieważ można podziwiać prace naszych kucharzy, którzy na oczach Gości przygotowują pyszne dania. To unikalne doświadczenie live cookingu w samym sercu warszawskiej Woli.

Strona www: firstfloorrest.pl

Czytaj mniej

Restauracja First Floor znajdująca się na pierwszym piętrze Varsovia Apartamenty, oferuje wyśmienitą polską i międzynarodową kuchnię. Począwszy od śniadania, które serwowane jest w formie bufetu …

Czytaj więcej

VISTRA

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 45 krajach na całym świecie pracuje już ok 5000 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży. Vistra jest akredytowanym pracodawcą ACCA. Praca w naszej firmie zwalnia członków z obowiązku formalnego potwierdzania szkoleń rocznych CPD niezbędnych do utrzymania członkostwa.

Aby zapoznać się z listą aktualnie otwartych procesów rekrutacyjnych, zapraszamy na stronę kariery Vistra.

Strona www: https://careers.vistra.com

Czytaj mniej

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 45 krajach…

Czytaj więcej

Point72

Point72 jest globalną firmą zarządzającą aktywami, która inwestuje na całym świcie w wiele klas aktywów, w oparciu o różne strategie. Firma zatrudnia ponad 1,650 osób w 12 biurach na całym świecie. Jej główna siedziba znajduje się w Connecticut w USA, a biura w Nowym Jorku, Palo Alto, San Francisco, Londynie, Paryżu, Hong Kongu, Tokio, Singapurze, Sydney i Warszawie.

Point72 tworzy światowej klasy zespoły, które płynnie współpracują ze swoimi kolegami na całym świecie, pomagając firmie wprowadzać innowacje i budować możliwości, których firma potrzebuje, aby się rozwijać. Zespoły biura w Warszawie odgrywają kluczową rolę w strategicznym rozwoju firmy, pomagając w dostarczaniu innowacyjnych, wiodących w branży narzędzi i usług. Pracownicy mają możliwość zdobywania nowych umiejętności, pogłębiania wiedzy specjalistycznej, rozwoju kariery zawodowej i realnego wpływu na funkcjonowanie globalnej, wielomiliardowej firmy. W ciągu 2-3 lat Point72 spodziewa się, że Warszawa stanie się jego największym biurem poza Stanami Zjednoczonymi.

Opierając się na ponad 25-letnim doświadczeniu w inwestowaniu, misją Point72 jest bycie czołową firmą zarządzającą aktywami w branży, dzięki dostarczaniu najwyższej jakości zysków skorygowanych o ryzyko, przestrzeganie najwyższych standardów etycznych oraz oferowanie największych możliwości dla najzdolniejszych osób w branży. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.Point72.com/about.

Strona www: www.Point72.com/about

Czytaj mniej

Point72 jest globalną firmą zarządzającą aktywami, która inwestuje na całym świcie w wiele klas aktywów, w oparciu o różne strategie. Firma zatrudnia ponad 1,650 osób w 12 biurach na całym świeci…

Czytaj więcej

JPMorgan

JPMorgan jest światowym liderem w dziedzinie usług finansowych, zapewniając strategiczne doradztwo i produkty dla największych korporacji na świecie, rządów, zamożnych osób i inwestorów instytucjonalnych.  Nasza pierwszorzędna działalność w pierwszorzędnym podejściu do obsługi klientów napędza wszystko, co robimy.  Staramy się budować zaufane, długoterminowe partnerstwa, aby pomóc naszym klientom w osiągnięciu ich celów biznesowych.

Strona www: https://www.jpmorgan.com/PL/en/about-us

Czytaj mniej

JPMorgan jest światowym liderem w dziedzinie usług finansowych, zapewniając strategiczne doradztwo i produkty dla największych korporacji na świecie, rządów, zamożnych osób i inwestorów instytucj…

Czytaj więcej

Korn Ferry

Korn Ferry jest globalną firmą doradztwa personalnego. Pomagamy naszym klientom osiągnąć jak najlepsze wyniki poprzez zsynchronizowanie ich strategii oraz kapitału ludzkiego. Współpracujemy z różnymi organizacjami, aby stworzyć i ukształtować ich strategie, pozycje oraz obszary, za które będą odpowiedzialni. Pomagamy im zatrudnić odpowiednie osoby, które wdrożą te strategie. Doradzamy im również jak nagradzać, rozwijać oraz motywować swoich pracowników.

Wraz z naszymi 10,000 współpracowników wspieramy naszych klientów w ponad 50 krajach. Oferujemy pięć podstawowych rozwiązań, do których należą strategia organizacyjna, szacowanie oraz prognozy powodzenia, rekrutacja, rozwój kadry zarządzającej oraz nagradzanie.

Strona: www: https://www.kornferry.com/

Czytaj mniej

Korn Ferry jest globalną firmą doradztwa personalnego. Pomagamy naszym klientom osiągnąć jak najlepsze wyniki poprzez zsynchronizowanie ich strategii oraz kapitału ludzkiego. Współpracujemy z różny…

Czytaj więcej

Orbis

Orbis to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe, której właścicielem jest AccorInvest – inwestor, właściciel i operator hotelowy z pozycją lidera w Europie. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget. Szczególną troską otaczamy pracowników, bo to oni tworzą naszą firmę.

Strona: www: https://www.orbis.pl/

Czytaj mniej

Orbis to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe, której właścicielem jest AccorInvest – inwestor, właściciel i operator hotelowy z pozycją lidera w Eu…

Czytaj więcej

Accor

Jesteśmy Accor. Jesteśmy światowym liderem w branży hotelarskiej z ponad 230 000 Talentów, którzy stawiają ludzi i ich potrzeby w centrum wszystkiego, co robimy. Umożliwiamy nawiązywanie kontaktów i przeżycie niezapomnianych wrażeń naszym gościom, zapewniając doskonałą obsługę w ponad 5300 hotelach na całym świecie.

Gościnność Accor to przede wszystkim ludzie, a nasz sukces opiera się na naszych Pracownikach, którzy zapewniają najlepszą obsługę i opiekę dla naszych gości.

Strona: www: https://group.accor.com/en

Czytaj mniej

Jesteśmy Accor. Jesteśmy światowym liderem w branży hotelarskiej z ponad 230 000 Talentów, którzy stawiają ludzi i ich potrzeby w centrum wszystkiego, co robimy. Umożliwiamy nawiązywanie kontaktów …

Czytaj więcej
Accor

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.