UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / JobDay 2017

Sprawy studenckie

Pod hasłem „Dorób do studiów albo znajdź pracę marzeń” 25 października 2017 r. odbyła się w Grupie Uczelni Vistula trzecia edycja targów pracy JobDay. Pracowników szukało kilkanaście firm z branży finansowej, obsługi klienta i HR, m.in. Accenture, Bank Pekao, Vivus Finance, Sitel, McDonald’s i KFC oraz firmy zajmujące się rekrutacją dla różnych branż, takie jak Staffer oraz Best Jobs.

Była to dla naszych studentów doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy z pracodawcami i rekruterami. Dodatkową atrakcją był Personal Branding z Accenture Operations, czyli indywidualne spotkania z ekspertem Accenture, jednego z największych na świecie przedsiębiorstw outsourcingowych i konsultingowych w dziedzinie zarządzania i technologii, który pokazał studentom, jak skoncentrować się na atutach i uzyskać unikalną przewagę na rynku pracy.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.