UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / JobDay 2018

Sprawy studenckie

Sukcesem zakończyły się kolejne targi pracy JobDay, które odbyły się 25 października 2018 r. w Grupie Uczelni Vistula. Studenci mieli doskonałą okazję, aby znaleźć pracę stałą lub tymczasową.

Zaprosiliśmy firmy doradztwa personalnego, międzynarodowe korporacje oraz rozwijające się start-upy. Rekruterzy z McDonald’s, Sitel, Carlson Wagonlit Travel, Staffer, Pozamiatane, Centrum Wyjazdowe i Podatkowe (work&travel USA) zaprezentowali swoją ofertę oraz poinformowali o prowadzonych rekrutacjach i zasadach aplikowania. -Znamy oczekiwania pracodawców i staramy się odpowiadać na potrzeby rynku – mówiła Ewa Wolniewicz, koordynator projektów w Biurze Karier Grupy Uczelni Vistula. – Dlatego nasi studenci informatyki, którzy chcą specjalizować się w innowacyjnych rozwiązaniach informatycznych mogli porozmawiać z rekruterami firmy Novaris a osoby, które marzą o pracy testera gier komputerowych miały szansę poznać firmę Testronic Labs– dodała.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.