UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / Dział Karier i Praktyk / Webinary / Kompetencje przyszłości

Kompetencje przyszłości

Zastanawiasz się, jak zwiększyć swoje szanse na zdobycie pracy marzeń oraz płynny zawodowy rozwój w pierwszych latach po zakończeniu studiów? Ciekawi Cię, jakich kompetencji będzie oczekiwał rynek pracy? 

Rekruterzy doceniają siłę umiejętności miękkich w realizacji zadań na danym stanowisku. Najlepsi menadżerowie podkreślają też wielkie znaczenie praktycznych umiejętności w rozwoju pracowników. Siła kompetencji to obecnie główna przesłanka, wymieniana przez ekspertów zaraz po wykształceniu oraz doświadczeniu zawodowym, która ma wpływ na osiągnięcie sukcesu w trakcie procesu rekrutacyjnego.

Zastanawiasz się, jak zwiększyć swoje szanse na zdobycie pracy marzeń oraz płynny zawodowy rozwój w pierwszych latach po zakończeniu studiów? Ciekawi Cię, jakich kompetencji będzie oczekiwał rynek pracy? Rekruterzy doceniają siłę umiejętności miękkich w realizacji zadań na danym stanowisku. Najlepsi menadżerowie podkreślają też wielkie znaczenie praktycznych umiejętności w rozwoju pracowników. Siła kompetencji to obecnie główna przesłanka, wymieniana przez ekspertów zaraz po wykształceniu oraz doświadczeniu zawodowym, która ma wpływ na osiągnięcie sukcesu w trakcie procesu rekrutacyjnego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie znaczenie ma umiejętność reagowania na zmianę, inteligencja emocjonalna oraz zarządzanie sobą w czasie i dlaczego warto myśleć samodzielnie, a pracować grupowo, ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

Aby zyskać przewagę, jeszcze w trakcie studiów należy kształcić w sobie zdolność ciągłego dostosowywania się i uczenia się przez całe życie. Eksperci przewidują, że wraz z zanikaniem pewnych zawodów pojawi się zapotrzebowanie na całkiem nowe umiejętności. Sprawdź jakie!

W trakcie webinaru zyskasz wiedzę:

 • jak uniknąć niedopasowania kompetencyjnego i jak podążać za współczesnymi trendami na rynku pracy;
 • nad jakim zestawem kompetencji warto pracować, aby zapewnić sobie efektywność na własnej ścieżce kariery;
 • jakie kompetencje przyszłości zdobędziesz w Grupie Uczelni Vistula.
Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Zapisz mnie

Zapisz się na webinar

  Twoje imię i nazwisko
  Twój adres e-mail
  Twój Telefon

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.