UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / Dział Karier i Praktyk / Webinary / Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i do kontaktu z pracodawcą w trakcie targów pracy?

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i do kontaktu z pracodawcą w trakcie targów pracy?

Wymarzona firma odpowiedziała na twoje CV? Masz tylko kilka dni, aby przygotować się do spotkania z potencjalnym pracodawcą. 

Nie daj się zaskoczyć trudnymi pytaniami, które mogą pozbawić cię szansy zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych. Dowiedz się, jak przedstawić swoje najmocniejsze strony i zdobyć uznanie w oczach rekruterów już w trakcie pierwszego spotkania.

W trakcie webinaru dowiesz się:

 • w jaki sposób zdobyć zainteresowanie rekruterów w trakcie rozmowy o pracę;
 • jakich błędów unikać i jak skutecznie zaprezentować swoje umiejętności;
 • jak sprzedać swoją kandydaturę i dostać się do wybranej firmy.

Udział w szkoleniu to twój kolejny krok na ścieżce kariery – praktykuj swoje umiejętności autoprezentacji i wygraj wyścig o pracę marzeń!

Termin: 22.03.2022, wtorek
Czas trwania: 14:30 – 15:30
Info: webinar w języku polskim

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: wt., 22 mar 2022, 14:30
Miejsce: Webinar online
Zapisz mnie

Zapisz się na webinar

  Twoje imię i nazwisko
  Twój adres e-mail
  Twój Telefon

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41
  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.