UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Zaangażuj się / Vistula Live

Vistula Live

O nas

Jesteśmy pierwszym uniwersyteckim projektem medialnym łączącym studentów z władzami uczelni. Dostarczamy wszystkim zainteresowanym odbiorcom informacji i opinii za pośrednictwem popularnych kanałów medialnych. Produkt, który stworzyliśmy, może mieć na Ciebie mocniejszy wpływ niż post na Instagramie.

Jak działamy

Regularnie realizujemy na terenie uczelni informacyjne materiały filmowe, wywiady i pokazy. Pomagamy śledzić najważniejsze wydarzenia oraz lepiej poznawać rektorów, dziekanów, wykładowców i wiele innych osób.

Nasze projekty 

Nakręciliśmy serię cotygodniowych materiałów informacyjnych, w których pokazaliśmy wszystkie wydarzenia mające miejsce w naszej uczelni. Przeprowadziliśmy wywiady z kilkoma profesorami Vistuli, uzyskaliśmy cenne informacje i porady dla studentów. Stworzyliśmy również serię podcastów.

Nasz oficjalny kanał na YouTube: 
https://www.youtube.com/channel/UCc34-7EwivLw1OuygcZjEKQ

Masz pytania? Napisz do nas!

e-mail: vistulalive@vistula.edu.pl 
Instagram: vistulalive

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.