UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Zaangażuj się / Foto-klub Vistula

Foto-klub Vistula

O nas

Foto-klub Vistula to wyjątkowe stowarzyszenie skierowane do wszystkich studentów, których pasją jest fotografia. To znacznie więcej niż nauka robienia dobrych zdjęć. W Klubie stawiamy na wszechstronny rozwój naszych członków i członkiń. Dyskutujemy, wymieniamy się poglądami, pomysłami oraz naszą wiedzą. Dołącz do nas!

Jak działamy: 

Nasze cele i działalność:

  • Organizowanie comiesięcznych plenerów fotograficznych, warsztatów, wystaw i konkursów dla członków i członkiń Klubu oraz pozostałych studentów Grupy Uczelni Vistula.
  • Organizowanie zewnętrznych plenerów, warsztatów, wystaw i konkursów o zasięgu krajowym i międzynarodowym.
  • Wspieranie i umożliwienie udziału członków i członkiń Klubu w imprezach zewnętrznych.
  • Popularyzowanie indywidualnych osiągnięć członków i członkiń Klubu.

Czytaj mniej

Jak działamy: 

Nasze cele i działalność:

  • Organizowanie comiesięcznych plenerów fotograficznych, warsztatów, wystaw i konkursów dla członków i członkiń Klubu oraz pozostałych studentów Grupy U…
Czytaj więcej

Projekty i osiągnięcia

Vistula International Art & Design Competition
Jesteśmy organizatorami Międzynarodowego Konkursu Sztuki i Designu Vistula pod patronatem artystycznym Związku Polskich Artystów Fotografików.
Dowiedz się więcej: http://www.i.vistula.edu.pl/moodlwp/vk/

We The People
Otwarty projekt fotograficzny organizowany pod patronatem naszego Klubu.

It Connect Us Vistula
Organizujemy cykl plenerów fotograficznych i malarsko-rysunkowych “Łączy nas Wisła”, które odbywają się nad Wisłą od lutego do października 2017 r. Uczestnikami imprezy mogą być członkowie klubu, studenci kierunku grafika, studenci GU Vistula oraz sympatycy i osoby wspierające inicjatywę. W październiku 2017 r. planujemy zorganizowanie wystawy z fotografiami z całego cyklu plenerów.

Warsztaty Fotograficzne dla studentów Vistuli

Czytaj mniej

Projekty i osiągnięcia

Vistula International Art & Design Competition
Jesteśmy organizatorami Międzynarodowego Konkursu Sztuki i Designu Vistula pod patronatem artystycznym Związku Polskich Artystó…

Czytaj więcej

Opiekun: Sait Cetindag 

E-mail: s.cetindag@vistula.edu.pl

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!

E-mail: photo.club@vistula.edu.pl
Instagram: vistula.photo.club 

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.