UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Jubileusz Uczelni Vistula

Jubileusz Uczelni Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula – jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce świętuje trzydziestolecie, a Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula – ćwierćwiecze pracy naukowej i dydaktycznej oraz działalności na rzecz otoczenia społeczno-gospodarczego.

Jubileusz Akademii Finansów i Biznesu Vistula

To wielkie święto całej naszej społeczności akademickiej. Choć jesteśmy zwróceni ku przyszłości i skoncentrowani na rozwoju, cenimy naszą historię i promujemy szacunek dla poprzedników. To silny fundament, na którym budujemy naszą dzisiejszą pozycję.

Jubileusz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Obchody Jubileuszu Uczelni Vistula rozpocznie 25 października Wielka Gala w Teatrze Polskim w Warszawie połączona z Inauguracją Nowego Roku Akademickiego 2022/2023. Wydarzenie z udziałem wielu znakomitych gości, wykładowców i studentów będzie okazją do przypomnienia, że za naszym wspólnym sukcesem stoją ludzie, którzy mieli wizję zbudowania silnych szkół wyższych, zdolnych odgrywać ważną rolę na polskim rynku edukacyjnym. Rozwój oparty na rzetelnej pracy, fuzji i włączeniu różnorodnych zespołów doprowadził do lepszego wykorzystania infrastruktury, wzbogacenia oferty studiów i wzmocnienia potencjału naukowego.

Ważnym akcentem obchodów jubileuszowych będzie Ogólnopolska Konferencja Naukowa AFiB Vistula „Wyzwania wzrostu polskiej gospodarki”.

Wezmą w niej udział wybitni wykładowcy Uczelni Vistula, którzy prowadzą nowatorskie badania i mają ambicje, aby ich aktywność naukowa odpowiadała na współczesne wyzwania i potrzeby społeczne.

Celem debaty, która odbędzie się 8 listopada jest pokazanie perspektywy dalszego rozwoju społeczno-gospodarczego Polski i dokonanie porównań jej sytuacji z innymi krajami oraz przeanalizowanie mocnych i słabych stron zmian ustrojowo-systemowych zachodzących w naszym kraju.

Czytaj mniej

Wezmą w niej udział wybitni wykładowcy Uczelni Vistula, którzy prowadzą nowatorskie badania i mają ambicje, aby ich aktywność naukowa odpowiadała na współczesne wyzwania i potrzeby społeczne.

Celem…

Czytaj więcej

Polska zmienia się bardzo intensywnie.

Zmienia się też cały świat i Uczelnie Vistula. Trwa pandemia, jest wojna w Ukrainie, ceny energii szaleją. To wszystko odciska na nas piętno. Chcemy opowiedzieć o naszym doświadczeniu przyszłym pokoleniom. W ramach jubileuszowych obchodów na terenie kampusu zostanie zakopana kapsuła czasu. Znajdą się w niej przedmioty symbolizujące wydarzenia ostatniego roku.

Czytaj mniej

Zmienia się też cały świat i Uczelnie Vistula. Trwa pandemia, jest wojna w Ukrainie, ceny energii szaleją. To wszystko odciska na nas piętno. Chcemy opowiedzieć o naszym doświadczeniu przyszłym pok…

Czytaj więcej

W obchody rocznicowe Uczelni Vistula wpisuje się także cykl wykładów jubileuszowych oraz wiosenny Culture Fest.

To wyjątkowy projekt, w który całe serce wkładają nasi studenci, prezentując tradycję, kuchnię i kulturę swoich krajów. Wydarzenie jest dowodem otwartości i wrażliwości na kulturową i artystyczną różnorodność. W naszych uczelniach kształcą się przecież studenci z ponad stu krajów. Wysokie umiędzynarodowienie jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Czytaj mniej

To wyjątkowy projekt, w który całe serce wkładają nasi studenci, prezentując tradycję, kuchnię i kulturę swoich krajów. Wydarzenie jest dowodem otwartości i wrażliwości na kulturową i artystyczną r…

Czytaj więcej

Wyjątkowe zaangażowanie w obchody Jubileuszu naszych uczelni zaprezentowali już studenci Architektury.

Przygotowali projekty zielonej strefy na terenie kampusu. Ma być ona nie tylko miejscem relaksu, ale także zajęć na świeżym powietrzu. Spośród 20-u prac wyróżniono trzy najlepsze.

Graduation

Podsumowaniem wspólnego świętowania trzydziestolecia Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz dwudziestopięciolecia Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula będzie Graduation – uroczyste zakończenie roku akademickiego 2022/2023. W trakcie ceremonii zostaną wręczone nagrody dla wyróżniających się absolwentów.

Czytaj mniej

Podsumowaniem wspólnego świętowania trzydziestolecia Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz dwudziestopięciolecia Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula będzie Graduation – uroczyste zako…

Czytaj więcej

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych. Będą się w nich pojawiać systematycznie informacje na temat wszystkich jubileuszowych wydarzeń.

Zapraszamy do wspólnego świętowania Jubileuszu Uczelni Vistula.

HISTORIA UCZELNI VISTULA

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.