UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / „Spotkania kreują przyszłość” – konkurs plastyczny

„Spotkania kreują przyszłość” – konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula podejmuje szereg działań, których celem jest szerzenie wiedzy na temat turystyki, hotelarstwa oraz branży spotkań. Najnowszą inicjatywą jest konkurs plastyczny skierowany do uczniów szkół podstawowych. Jego hasło brzmi „When we meet we change the world – Spotkania kreują przyszłość”.

Konkursowe prace plastyczne będą oceniane w dwóch kategoriach:

• Grupa I: klasy I – III;
  • Grupa II: klasy IV – VIII.

Prace plastyczne powinny zostać wykonane indywidualnie. Autorzy mogą użyć dowolnej techniki i materiałów. Prace mogą być przestrzenne lub płaskie.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Termin przesłania prac do organizatora, a więc do Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula upływa 20 marca a ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 4 kwietnia podczas dorocznej gali „Kompasy Vistuli”. Na zwycięzców będą czekać nagrody.

Celem konkursu jest kształtowanie świadomości wśród dzieci i młodzieży istoty wzajemnych spotkań i ich wpływu na dalsze działania, rozbudzenie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz zdolności i umiejętności artystycznych a także inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki i poszerzanie wiedzy w zakresie różnych technik plastycznych.

Regulamin konkursu „Spotkania kreują przyszłość”
Regulamin konkursu – załącznik nr 1
Regulamin konkursu – załącznik nr 2