UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / Dział Karier i Praktyk / Webinary / Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej – rozmowa z ekspertem CV+

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej – rozmowa z ekspertem CV+

Wymarzona firma odpowiedziała na Twoje CV? Masz tylko kilka dni, aby przygotować się na spotkanie z potencjalnym pracodawcą? 

Nie daj się zaskoczyć trudnymi pytaniami, które mogą pozbawić Cię szansy na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych. Pomyśl, jak przedstawić swoje najmocniejsze strony i zdobądź uznanie w oczach rekruterów już w trakcie pierwszego spotkania.

Wymarzona firma odpowiedziała na Twoje CV? Masz tylko kilka dni, aby przygotować się na spotkanie z potencjalnym pracodawcą? Nie daj się zaskoczyć trudnymi pytaniami, które mogą pozbawić Cię szansy na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych. Pomyśl, jak przedstawić swoje najmocniejsze strony i zdobądź uznanie w oczach rekruterów już w trakcie pierwszego spotkania.

Na szkoleniu o obecnej sytuacji na rynku pracy, efektywnej rekrutacji oraz skutecznej autoprezentacji w trakcie rozmowy z pracodawcą również w czasach pandemicznych i postpandemicznych opowie ekspert z zakresu rynku pracy Bartłomiej Piwnicki, dyrektor zarządzający UBP Consulting.

W trakcie webinaru dowiesz się:

 • w jaki sposób zdobyć zainteresowanie rekrutrów w trakcie rozmowy o pracę;
 • jakich błędów unikać, a w sposób skuteczny zaprezentować swoje umiejętności;
 • jak sprzedać swoją kandydaturę i dostać się do najlepszej firmy;

Udział w szkoleniu to Twój kolejny krok na ścieżce kariery – praktykuj swoje umiejętności autoprezentacji i wygraj wyścig o pracę marzeń!

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Zapisz mnie

Zapisz się na webinar

  Twoje imię i nazwisko
  Twój adres e-mail
  Twój Telefon

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.