DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / Dział Karier i Praktyk / Doradztwo zawodowe

Doradztwo zawodowe

Chcesz zaplanować swoją karierę? Szukasz pracy, praktyki, stażu? Potrzebujesz wsparcia w stworzeniu dokumentów aplikacyjnych?
Wykorzystaj możliwości, które daje ci uczelnia i skorzystaj z bezpłatnej oferty Działu Karier i Praktyk. Dzięki naszemu wsparciu rozpoczniesz budowanie swojej kariery zawodowej.

Czytaj mniej

Chcesz zaplanować swoją karierę? Szukasz pracy, praktyki, stażu? Potrzebujesz wsparcia w stworzeniu dokumentów aplikacyjnych?
Wykorzystaj możliwości, które daje ci uczelnia i skorzystaj z bezpłatne…

Czytaj więcej

Oferta Działu Karier i Praktyk:

  • konsultacje indywidualne z doradcą zawodowym – możliwość omówienia CV, listu motywacyjnego, przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej, opracowania ścieżki kariery;
  • udział w Projekcie UE „Edukacja turystyczna dla rozwoju regionu” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, który ułatwi start na ścieżce zawodowej.
  • wykonanie testu, badającego kompetencje zawodowe – poznanie i rozwijanie kompetencji pozwala lepiej przygotować się do poszukiwania praktyk a potem wykonywania pracy zawodowej; ma też znaczenie ogólniejsze – prowadzi do wysokiej jakości pracy i życia, ułatwia dostosowanie zasobów kompetencji do dynamicznych zmian zachodzących w życiu społecznym i gospodarczym, jest sposobem budowania konkurencyjności;
  • dostęp do ofert pracy, praktyk na portalu: e-kariera.vistula.edu.pl

Zapraszamy do Działu Karier i Praktyk (p.116).

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.