UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

e-mail: e.biernacka@vistula.edu.pl
Wydział: Turystyka i Rekreacja
Kierunek kształcenia: Turystyka i Rekreacja

Doktor nauk technicznych, prof. zw. nauk rolniczych; specjalistka z zakresu zagospodarowania terenów zdewastowanych; laureatka Złotego Lauru Wydziału V Polskiej Akademii Nauk za wybitny wkład w rozwój nauk rolniczych; profesor honorowy Uniwersytetu Warminsko-Mazurskiego; członek Rady Naukowej Instytutu Środowiska Rolniczego i Leśnego w Poznaniu.

Zainteresowania badawcze:

• badania z zakresu kształtowania środowiska ze szczególnym uwzględnieniem przestrzeni wykorzystywanej na cele turystyczno-rekreacyjne.
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej