UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr Rafał Szmytke

mgr Rafał Szmytke

mgr Rafał Szmytke
E-mail:
r.szmytke@vistula.edu.pl
Wydział: Turystyki i Rekreacji
Kierunek kształcenia: Turystyka i rekreacja

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Wydziału Prawa i Administracji UW. Posiada również tytuł Master of Business Administration – Rotterdam School of Management. Doświadczenie zdobywał na kierowniczych stanowiskach w Urzędzie Kultury Fizycznej i Turystyki, Ministerstwie Zdrowia oraz jako pracownik naukowy w AWF w Warszawie. W latach 2001-2016 pracował w Polskiej Organizacji Turystycznej, od roku 2008 do 2016, pełnił funkcję jej prezesa.

Z turystyką jest związany od lat nie tylko zawodowo, ale także społecznie. Był między innymi współorganizatorem Ogólnopolskiego Rajdu „Palmiry” oraz przewodniczącym Sportowego Centrum Survivalu i Eksploracji. Ma na swoim koncie liczne publikacje z zakresu turystyki kwalifikowanej. Jest instruktorem sportu, posiada patent żeglarza jachtowego, licencję pilota paralotniowego oraz płetwonurka II stopnia CMAS oraz PADI. W ramach prowadzonej działalności społecznej jest również instruktorem harcerskim w stopniu harcmistrza.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.