DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dla maturzystów / Webinary / Matura 2023 – Zdaj maturę i studiuj online

Matura 2023 – Zdaj maturę i studiuj online

Studia licencjackie albo magisterskie bez codziennych zajęć w uczelni bądź zjazdów raz na dwa tygodnie? Tak, z Vistulą jest to możliwe. Studia online to ogólnoświatowy trend, a Uczelnia Vistula jest w tym obszarze liderem. Prowadzi studia przez Internet od 10-u lat. Posiada własną platformę e-lerningową, wykorzystuje specjalne materiały dydaktyczne i stale szkoli kadrę w tym obszarze. W trakcie webinaru obalimy mity nt. studiowania online. Zyskasz pełną wiedzę o profesjonalnie przygotowanych studiach przez Internet i kierunkach, jakie w Vistuli możesz studiować w tym nowoczesnym i elastycznym trybie.

Czytaj mniej

Studia licencjackie albo magisterskie bez codziennych zajęć w uczelni bądź zjazdów raz na dwa tygodnie? Tak, z Vistulą jest to możliwe. Studia online to ogólnoświatowy trend, a Uczelnia Vistula jes…

Czytaj więcej
Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: śr., 12 kwi 2023, 17:00
Koniec: śr., 12 kwi 2023, 17:45
Miejsce: Webinar online
Zapisz mnie

Spotkanie online poprowadzi mgr Marta Kozak-Gołębiowska

instructional designer oraz learning designer. Od 2006 r. związana z branżą szkoleń e-learning. Brała udział w tworzeniu szkoleń dla dużych organizacji, takich jak PKN ORLEN, Bank BGŻ BNP Paribas S.A., ARiMR, Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury. Pracowała w ogólnopolskich projektach e-learningowych, np. Akademia PARP. Uczestniczyła w tworzeniu pierwszego polskiego portalu MOOC – Polski MOOC, w projekcie realizowanym przez Fundację Młodej Nauki. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula wraz z zespołem wykładowców oraz specjalistów e-learning prowadzi studia online oraz zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych technologii edukacyjnych.

Zapisz się na webinar

  Twoje imię i nazwisko

  Twój adres e-mail

  Twój numer telefonu

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.