UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dla maturzystów

Maturzyści. Jesteśmy z Wami

Jeżeli ciebie i twoich znajomych w najbliższym czasie czeka matura, to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Uczelnie Vistula wspierają maturzystów, oferując konkretną pomoc.

Zawsze możesz wejść na tę stronę i ściągnąć specjalne e-booki dla maturzystów. To materiały opracowane przez naszych ekspertów zawierające solidną porcję wiedzy i porady, jak przygotować się do egzaminu dojrzałości.

Czytaj mniej

Jeżeli ciebie i twoich znajomych w najbliższym czasie czeka matura, to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Uczelnie Vistula wspierają maturzystów, oferując konkretną pomoc.

Zawsze możesz wejść na tę s…

Czytaj więcej

Na tej stronie znajdziesz także informację o maturalnych webinarach organizowanych w Vistuli. To cykl spotkań online, podczas których powtórzysz materiał lub nadrobisz zaległości z przedmiotów, które Cię interesują.

Jeśli chcesz studiować w Uczelniach Vistula, zapoznaj się z naszą ofertą dydaktyczną, w której znajdziesz innowacyjne kierunki studiów i specjalności dostosowane do potrzeb rynku pracy.

Kierunki studiów. Jakie studia warto wybrać? – AFiB Vistula

Uczelnie Vistula – możecie na nas liczyć!

Dostępne e-booki!

Cieszy nas, że tu trafiłeś. To znaczy, że zależy Ci, aby efektywnie przygotować się do matury.

Nam z kolei zależy na tym, aby Cię w tym wesprzeć.

Mamy świetnych wykładowców, doświadczenie, nowoczesne podejście i odpowiednie narzędzia. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy zestaw przedmaturalnych poradników w formie e-booków. Sięgając do nich, nabierzesz pewności siebie. Poczujesz się bezpiecznie.

Zostaw swój adres e-mail w formularzu, a będziesz mógł pobrać dowolny, interesujący Cię e-book.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.