UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dla maturzystów / Webinary / Matura 2023– Dieta dla maturzysty

Matura 2023– Dieta dla maturzysty

Czy wiesz, że mózg reaguje na to, co jesz? Jego wydajność można podkręcić. Jakie więc produkty spożywcze należy włączyć do diety w okresie intensywnej pracy umysłowej, a jakich zdecydowanie unikać i dlaczego, dowiesz się w trakcie naszego webinaru.
Przekonasz się także, że w trudnym przedmaturalnym okresie warto wygospodarować w swoim napiętym planie dnia trochę czasu na aktywność fizyczną. Poznasz też naukowe argumenty, które mówią, że nigdy nie należy podejmować wysiłku umysłowego kosztem snu.

Czytaj mniej

Czy wiesz, że mózg reaguje na to, co jesz? Jego wydajność można podkręcić. Jakie więc produkty spożywcze należy włączyć do diety w okresie intensywnej pracy umysłowej, a jakich zdecydowanie unikać …

Czytaj więcej
Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: śr., 01 mar 2023, 17:00
Koniec: śr., 01 mar 2023, 17:45
Miejsce: Webinar online
Zapisz mnie

Spotkanie online poprowadzi dr hab. inż. Ewa Gondek,

wykładowczyni Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula z wieloletnim stażem. Autorka lub współautorka ponad stu oryginalnych prac badawczych z zakresu nauk o żywności oraz licznych monografii i podręczników akademickich. Współpracuje z wieloma ośrodkami naukowymi oraz producentami żywności w zakresie projektowania nowych produktów, ekspertka PARP, realizatorka lub kierowniczka wielu projektów badawczych z zakresu żywienia człowieka, dietetyki i biotechnologii żywności.

Zapisz się na webinar

  Twoje imię i nazwisko
  Twój adres e-mail
  Twój numer telefonu
  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.