UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dla maturzystów / Webinary / Matura 2022 – Zarządzaj stresem przed maturą jak profesjonalista

Matura 2022 – Zarządzaj stresem przed maturą jak profesjonalista

Matura to ogromny wysiłek i emocje. Jest nie tylko sprawdzianem twojej wiedzy, ale także testem umiejętności zarządzania czasem i panowania nad stresem. Stres jest reakcją organizmu na zewnętrzne bodźce, które wymagają od nas szybkiej adaptacji do aktualnych warunków. To doświadczenie nieprzyjemne, powodujące fizyczny i psychiczny dyskomfort. Można go jednak ujarzmić. Z nami dowiecie się, jak to zrobić to skutecznie.

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: śr., 27 kw. 2022, 17:00
Miejsce: Webinar online
Zapisz mnie

Prowadzący: dr Anna Sabat

posiada ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie dla przedsiębiorstw; prowadzi szkolenia i konsultacje dla klientów B2B; łączy umiejętność tworzenia skutecznych strategii biznesowych z rozwiniętymi umiejętnościami w zakresie szkolenia i wdrażania; specjalizuje się w organizacji pracy działu, restrukturyzacji, analizie sprzedaży, obsłudze klienta i procesach marketingowych w celu rekomendowania działań optymalizacyjnych; lubi wyzwania wspierające rozwój biznesu.

Zapisz się na webinar

Twoje imię i nazwisko