UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dla maturzystów / Webinary / Matura 2022 – Filolog na rynku pracy

Matura 2022 – Filolog na rynku pracy

Chcesz studiować filologię angielską? To doskonały pomysł. Absolwenci anglistyki są na rynku pożądani i doskonale opłacani. Mogą realizować się w wielu obszarach – nie tylko tych oczywistych. Dyplom filologii daje dziś ogromne możliwości. Angielski dominuje bowiem w polityce, biznesie, nauce, dyplomacji a także w światowej kulturze. Posługuje się nim ponad półtora miliarda ludzi w ponad stu państwach.

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: śr., 16 mar 2022, 17:00
Miejsce: Webinar online
Zapisz mnie

Prowadzący: Anna Kamont

dyrektor Programu Kształcenia Filologii Angielskiej AFiB Vistula, dydaktyk zajmujący się wykorzystaniem technologii i neurodydaktyki w nauczaniu języka angielskiego, trener języka angielskiego, tłumacz. Jako konsultant językowy współpracowała z wieloma firmami, prowadząc szkolenia dla kadry menadżerskiej lub audyty językowe. Jest autorką artykułów dla nauczycieli języka angielskiego publikowanych w kraju i zagranicą oraz publikacji do nauki języka angielskiego dla uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania.

Zapisz się na webinar

Twoje imię i nazwisko