DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Teraz możecie zmieniać świat! Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2023/2024 w Uczelniach Vistula

Teraz możecie zmieniać świat! Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2023/2024 w Uczelniach Vistula

Baner z napisem "Graduation 2024"

Kolejni absolwenci pożegnali się z Uczelniami Vistula. Uroczystość zakończenia Roku Akademickiego 2023/2024 była pełna wzruszeń i refleksji. List gratulacyjny do społeczności akademickiej przesłał marszałek województwa mazowieckiego, Adam Struzik, życząc absolwentom dalszych sukcesów i pomyślności.

To było piękne i radosne popołudnie. Uroczystość zakończenia Roku Akademickiego 2023/2024 odbyła się w eleganckiej scenerii Hotelu Hilton w Warszawie. Absolwenci świętowali zakończenie studiów w towarzystwie swoich rodzin i przyjaciół. – To jest szczególny moment dla nas wszystkich – mówił dr hab. Wawrzyniec Konarski, profesor i rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula. – Jak wiecie, żyjemy w bardzo trudnych czasach. Potrzebni są dziś ludzie, którzy będą mogli powstrzymać te złe tendencje.

Dr hab. Krzysztof Celuch, profesor i rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula podziękował zebranym za zaufanie, jakie okazali uczelni i jej wykładowcom. – To jest wasz dzień. Zmieniacie się dziś z wietrzyka w prawdziwy huragan – mówił, nawiązując do obchodów światowego dnia wiatru. –

Możecie zmieniać świat. Pamiętajcie przy tym, bądźcie dobrymi ludźmi i wspierajcie swoje rodziny.

Podczas uroczystości wręczono nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce. Otrzymali je:

  • Karolina Sawulska – Dietetyka,
  • Aleksandra Konkol – Dietetyka,
  • Magdalena Szawlińska – Dietetyka,
  • Angelika Połaska-Borkowicz – Grafika,
  • Laura Serikbayeva – Zarządzanie,
  • Marek Zdulski – Informatyka,
  • Paweł Traczyk – Informatyka.

Wyróżniono również grupę studentów za wybitne osiągnięcia sportowe realizowane w ramach AZS Vistula.

Wiele ciepłych słów wdzięczności popłynęło w kierunku wykładowców Uczelni Vistula. –

Vistula dała mi więcej, niż oczekiwałam – podkreśliła Nikola Naus, przemawiając w imieniu studenckiej społeczności SGTiH Vistula. – Uczelnia otworzyła przede mną wiele drzwi. Dzięki niej mam pracę, którą naprawdę kocham. Dała mi pewność, że poradzę sobie w branży oraz mnóstwo wspaniałych wspomnień, które zostaną ze mną na zawsze. Najważniejsze jest jednak to, że w Vistuli spotkałam przyjaciół z całego świata.

Sahir Uppel, absolwent AFiB Vistula Vistuli wyraził z kolei podziw, że w Vistuli szanowana jest każda kultura. – Dla mnie Vistula jest domem dla każdego – mówił. – Tu nauczyłem się, że nie jest ważne skąd pochodzisz, jaki jest kolor twojej skóry czy kultura, ale jakim jesteś człowiekiem.

Po części oficjalnej był czas na zabawę i liczne atrakcje.

Dziękujemy za udział w uroczystości zakończenia Roku Akademickiego 2023/2024. Życzymy pięknych planów na przyszłość i spełnienia marzeń.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.