UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Business & Education – CBRE

Business & Education – CBRE

W Uczelni Vistula jesteśmy niezmiernie dumni z naszego programu „Business & Education”. To efektywna platforma współpracy z renomowanymi firmami. Jej celem jest wzbogacenie doświadczenia edukacyjnego naszych studentów. W ramach programu odbyły się 6 listopada warsztaty z ekspertami CBRE, największej na świecie firmy doradczej w branży nieruchomości komercyjnych. 

To były niezwykle inspirujące warsztaty. Nasi studenci zyskali wszechstronną wiedzę na temat trzech strategicznych filarów CBRE – Data and Insight, Integration Solutions oraz Strategic Partnership. Na tych filarach opiera się misja firmy, którą jest zapewnienie klientom usług najwyższej jakości. W jej podejściu do biznesu jest stałe myślenie o przyszłości i silne zaangażowanie w innowacje. Dzieki temu CBRE stale utrzymuje wiodącą pozycję w branży.

Kluczowym elementem w działalności CBRE jest także koncepcja „RISE”, która nawiązuje do jej podstawowych wartości obejmujących szacunek, uczciwość, obsługę i doskonałość. Wartości te odzwierciedlają niezachwiane zaangażowanie firmy w utrzymanie najwyższych standardów w swojej branży i zaangażowanie, które odbija się w każdym aspekcie pracy.

Warsztaty zorganizowane przez CBRE okazały się dla naszych studentów bezcennym doświadczeniem edukacyjnym. Zwrócili uwagę, że CBRE to nie tylko firma z branży nieruchomości, ale także katalizator zmian i innowacji w tym sektorze.

Dziękujemy Patrykowi Pucha, Annie Paszke i Magdalenie Nowak za prezentacje, które zostały docenione przez naszych studentów.

Bohaterem spotkania 13 listopada będzie zaś CITI, jeden z wiodących banków komercyjnych.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.