DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / VivaFeminae! Czyli o tym, dlaczego kobiety cierpią na „syndrom oszustki”

VivaFeminae! Czyli o tym, dlaczego kobiety cierpią na „syndrom oszustki”

Instytut badań w dyscyplinie Nauki o Polityce i Administracji, kierunek Stosunki Międzynarodowe oraz Instytut Vox Feminae zapraszają na drugie z serii spotkań z cyklu VivaFeminae! Wydarzenie odbędzie się 23 kwietnia (wtorek) o godz. 10:00 w Auli A2a.

Kobiety mają cechy i umiejętności, niezbędne współczesnym menedżerom – intuicję, umiejętności komunikowania się i współpracy, negocjowania i dochodzenia do kompromisu, dostrzegania ludzi jako głównego kapitału. Mimo to, kobiety rzadziej konkurują o wysokie stanowiska w pracy i rzadziej biorą aktywny udział w życiu politycznym.

W kolejnej debacie z cyklu Viva Feminae! porozmawiamy o tym:

  • jak wysoka samoocena zwiększa potrzebę auto-ekspresji, ujawnienia wewnętrznego bogactwa i bardziej otwartej komunikacji. 
  • jak świadome budowanie własnej wartości i wysokiej samooceny w przyszłych okresach może przełożyć się na realizację celów życiowych i uwolnić do gospodarki drzemiący potencjał w postaci kobiet-przedsiębiorców, nowej klasy menedżerek czy nowej siły politycznej.

Naszymi gośćmi w tej debacie będą:

Marta Bierca

Dr socjologii (Uniwersytet SWPS) i antropolożka (UW), specjalistka badań społecznych (Goldsmiths College, University of London). Współzałożycielka i partnerka w agencji badawczej WiseRabbit. Posiada 18-letnie doświadczenie w prowadzeniu badań społecznych i marketingowych dla wielu instytucji i marek na skalę polską, ale i globalną. Autorka książki „Nowe wzorce ojcostwa w Polsce”. Członkini European Sociological Association, Polskiego Towarzystwa Socjologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.
https://www.linkedin.com/in/marta-bierca-59772137/

Agnieszka Pach

Psycholog, absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie ze specjalnością Psychologia Kliniczna i Zdrowia. Posiada doświadczenie w pracy w korporacji, założycielka Poradni Psychologiczno- Psychiatrycznej Personaliti gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Doświadczenie kliniczne zdobywała na oddziałach psychiatrycznych w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MON Wojskowego Instytutu Medycznego, Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na całodobowym Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym oraz Mazowieckim Szpitalu Psychiatrycznym Drewnica.
Pracuje z osobami, które cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości, doświadczającym poczucia osamotnienia, pustki, mają trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji, chcą lepiej poznać i zrozumieć przeżywane uczucia i swoje zachowania.

https://personaliti.pl

https://www.facebook.com/PERSONALITIpl

https://www.instagram.com/poradniapersonaliti?igsh=MWh5OHpqcXBqNHRxNw%3D%3D&utm_source=qr

Joanna Lipnicka

Psycholog, coach ICC, psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Posiada 25-cio letnie doświadczenie w biznesie, w podmiotach polskich i międzynarodowych. Zorientowana na realizację zadań, z sukcesem zarządzała projektami w zakresie budowania sieci sprzedaży B2C, gdzie wprowadzała nowe rozwiązania w systemach szkoleniowych i motywacyjnych. Posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu spółkami, w tym jako prezes zarządu spółki akcyjnej w Grupie Polsat Plus. Posiadanymi kompetencjami i zdobytą wiedzą wspiera liderów i menedżerów w realizacji celów, identyfikacji zasobów i przekraczaniu własnych ograniczeń.

www.linkedin.com/in/joanna-lipnicka-psychologia-psychoterapia-coaching

wwwjoannalipnicka.pl

Rozmowę moderować będzie:

Agata Włodkowska

Politolożka, doktor habilitowana nauk społecznych w zakresie nauk o polityce. Prowadzi badania z zakresu stosunków międzynarodowych na obszarze poradzieckim, polityki zagranicznej Polski i Rosji oraz teorii polityki zagranicznej i stosunków międzynarodowych. Ważną częścią jej badań jest także problematyka gender w stosunkach międzynarodowych. Koordynatorka projektu i współautorka raportu: Kobiety w polskiej politologii. Od diagnozy do współpracy (http://kobietywpolitologii.pl). Założycielka i członkini Stowarzyszenia FemGlobal. Kobiety w polityce międzynarodowej oraz Stowarzyszenia Studiów Strategicznych.

Transmisja z debaty będzie dostępna na Facebooku Grupy Uczelni Vistula.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Master Europei Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +42
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.