UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Jak obniżyć opłaty za studia? / Promocja 1000 zł zniżki dla nowych studentów chcących rozpocząć studia w Uczelniach Vistula

Nie czekaj do października! Studiuj od marca 2023! Aplikuj na kierunek I lub II stopnia.

Chcesz obniżyć opłaty za studia? Mamy dla Ciebie Promocję 1000 zł zniżki na pierwszy rok studiów!

Promocja skierowana jest do nowych kandydatów rozpoczynających naukę w Akademii Finansów i Biznesu Vistula lub w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 na studiach I lub II stopnia, prowadzonych w języku polskim oraz na filologii angielskiej w języku angielskim, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, w tym online.

Promocja trwa od 16 stycznia do 29 stycznia 2023 r.

Aby skorzystać z promocji, złóż w Dziale Rekrutacji komplet dokumentów niezbędnych do procesu rekrutacji, zaakceptowany regulamin Promocji oraz dokonaj w dniu podpisania umowy o studiowanie opłaty rocznej, za semestr lub raty czesnego.

Regulamin promocji – SGTiH Vistula
Uczelnia realizuje projekty