UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Nauka i badania / Nasze osiągnięcia / Ciężarówką przez Afrykę. Spotkanie przy herbacie

Ciężarówką przez Afrykę. Spotkanie przy herbacie

Odwiedziła RPA, Namibię, Botswanę i Zimbabwe. Przejechała osiem i pół tysiąca kilometrów przez sawanny i pustynie, i to ciężarówką.

Bożena Bokota przez 26 dni podróżowała po Afryce Południowej.

Teraz przy herbacie opowie wam o swoich wrażeniach, o tym co widziała i czego doświadczyła podczas tak wyjątkowej wyprawy. Spotkanie, odbędzie się 22 stycznia 2020 r. o godz. 16:00 w pok. 313.

Wydarzenie to jest pierwszym z cyklu „Spotkań przy herbacie” w Vistuli. To inicjatywa Instytutu Turystyki, której celem jest propagowanie tematów związanych z podróżowaniem. Będą frapujące rozmowy i ciekawi ludzie.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej