UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dla maturzystów / Webinary / Matura 2022 – przewodnik maturalny – czym właściwie jest Ekonomia?

Matura 2022 – przewodnik maturalny – czym właściwie jest Ekonomia?

Ekonomia to dziedzina nauki. Niewielu jednak umie dokładnie wyjaśnić, o co w ekonomii chodzi. Czy trzeba być świetnym z matematyki, mieć tzw. umysł ścisły? To nie do końca prawda. W trakcie webinaru dowiesz się, dlaczego bez ekonomii świat stanąłby na głowie. Poznasz zalety i zastosowanie ekonomii behawioralnej w życiu codziennym.

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: śr., 13 kw. 2022, 17:00
Miejsce: Webinar online
Zapisz mnie

Prowadzący: mgr Magdalena Rybicka

ekonomistka, zastępca dyrektora Centrum Badań Azjatyckich. Absolwentka Wydziału Cybernetyki w Wojskowej Akademii Technicznej, ukończyła także studia podyplomowe z zakresu metodologii badań w naukach ekonomicznych w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, doktorantka na Wydziale Biznesu i Stosunków Międzynarodowych AFiB Vistula. Wykłada makro- i mikroekonomię, zajmuje się tematami związanymi ze Szlakiem Jedwabnym i Azją, patentami, innowacjami i analizą ryzyka. Członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego oraz sekretarz w komitecie Prognoz „Polska 2000 Plus” Polskiej Akademii Nauk.

Zapisz się na webinar

Twoje imię i nazwisko