UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dla maturzystów / Webinary / Matura 2022 – Jak zmotywować się do nauki przed maturą?

Matura 2022 – Jak zmotywować się do nauki przed maturą?

Trudno ci zmotywować się do nauki, a może zaczyna cię ogarniać panika? Odpręż się. Z nami poznasz metody opanowania lenistwa i przezwyciężenia słabości. Dowiesz się, co jest kluczem do motywacji, jak zorganizować czas, zrobić harmonogram, dzielić naukę na etapy i efektywnie wykorzystać umysł. Odkryjesz także sposoby na wypracowanie nawyku uczenia się i systematyczności.

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: śr., 09 mar 2022, 17:00
Miejsce: Webinar online
Zapisz mnie

Prowadzący: dr Anna Sabat

posiada ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie dla przedsiębiorstw; prowadzi szkolenia i konsultacje dla klientów B2B; łączy umiejętność tworzenia skutecznych strategii biznesowych z rozwiniętymi umiejętnościami w zakresie szkolenia i wdrażania; specjalizuje się w organizacji pracy działu, restrukturyzacji, analizie sprzedaży, obsłudze klienta i procesach marketingowych w celu rekomendowania działań optymalizacyjnych; lubi wyzwania wspierające rozwój biznesu.

Zapisz się na webinar

Twoje imię i nazwisko