UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dla maturzystów / Webinary / Matura 2022 – Czy musimy jeść mięso przed maturą?

Matura 2022 – Czy musimy jeść mięso przed maturą?

Naukowcy od wielu lat debatują na temat skutków hodowli mięsa. W diecie ludzi jest go coraz mniej, bardziej popularne stają się warzywa. Czy nasz organizm rzeczywiście potrzebuje tego konkretnego rodzaju białka, jakie dostarcza mięso? Czy moda wpływa na kształtowanie naszych zachowań żywieniowych? Podczas webinaru spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, jakie są dobre i złe strony spożywania mięsa?

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: śr., 23 lut 2022, 17:00
Miejsce: Webinar online
Zapisz mnie

Prowadzący: dr hab. inż. Ewa Gondek

nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem, promotor 100 prac dyplomowych oraz promotor w trzech przewodach doktorskich. Odbywała liczne szkolenia i staże naukowe w kraju i za granicą. Autorka lub współautorka ponad stu oryginalnych prac badawczych, z zakresu nauk o żywności oraz licznych monografii i podręczników akademickich. Współpracuje z wieloma ośrodkami naukowymi oraz producentami żywności w zakresie projektowania nowych produktów, ekspert PARP.

Zapisz się na webinar

  Twoje imię i nazwisko
  Twój adres e-mail
  Twój numer telefonu
  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.