DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dni otwarte online / Dietetyka – Dni Otwarte Online

Zapisz się na dzień otwarty kierunku Dietetyka

Sprawdź inne kierunki na Dniach Otwartych

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Jeśli chcesz rozwijać się w obszarze dietetyki, studia w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula doskonale przygotują cię do przyszłej kariery. Zdobędziesz specjalistyczną wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie zdrowego odżywiania oraz wpływu diety na zdrowie, kondycję i wygląd. Z nami nauczysz się pracować z ludźmi i swobodnie się z nimi komunikować, aby z sukcesem zmieniać ich nawyki żywieniowe na lepsze. Rozwiniesz umiejętności, które z sukcesem wykorzystasz w praktyce.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kierunku Dietetyka, zarejestruj się na Dni Otwarte Online.

Start 24 lipca 2024 r. o godz. 17:15

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 30% RABATU NA PIERWSZY ROK STUDIÓW – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego!

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: śr., 24 lip 2024, 17:15
Koniec: śr., 24 lip 2024, 18:00
Miejsce: Webinar Online
Zapisz mnie

Otrzymasz rzetelne informacje:

 • poznasz warunki studiowania;
 • sprawdzisz, jak uczymy;
 • poznasz zawodowe ścieżki naszych studentów;
 • dowiesz się, jak przebiega proces rekrutacji;
 • odkryjesz zalety naszej uczelni.

Spotkanie poprowadzi dr hab. inż. Ewa Gondek

Spotkanie poprowadzi dr hab. inż. Ewa Gondek


dr hab. inż. Ewa Gondek – pracownik Instytutu Nauk o Żywności SGGW. Nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem, promotor 100 prac dyplomowych, promotor w trzech przewodach doktorskich. Odbywała liczne szkolenia i staże naukowe w kraju i za granicą. Autorka lub współautorka ponad stu oryginalnych prac badawczych, z zakresu nauk o żywności oraz licznych monografii i podręczników akademickich. Współpracuje z wieloma ośrodkami naukowymi oraz producentami żywności w zakresie projektowania nowych produktów, ekspert PARP. Realizator lub kierownik wielu projektów badawczych KBN, NCBiR, 7PR UE. Redaktor czasopisma naukowego z listy A MNiSW.

Zapisz się na Dzień Otwarty jeśli chcesz wiedzieć:

 • czy można płacić za semestr lub miesięcznie i ile to kosztuje;
 • jakie są terminy i sposoby wnoszenia czesnego;
 • czy są zniżki i jakie;
 • z jakich stypendiów możesz skorzystać;

Dowiedz się więcej o kierunku Dietetyka I stopnia

Dr hab. inż. Ewa Gondek odpowie na wszystkie twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Start 24 lipca 2024 r. o godz. 17:15

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 30% RABATU NA PIERWSZY ROK STUDIÓW – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego!

Zapisz się na dzień otwarty kierunku Dietetyka

  Twoje imię i nazwisko

  Twój adres e-mail

  Twój numer telefonu

  Informacje o kierunku

  O studiach

  Zdrowe i racjonalne żywienie to nie tylko moda, ale autentyczna, wciąż rosnąca potrzeba współczesnych społeczeństw. Specjaliści, którzy mają solidną, kompleksową wiedzę z zakresu dietetyki oraz psychodietetyki są dziś bardzo pożądani. Ostatnie zmiany w zasadach funkcjonowania podstawowej opieki zdrowotnej spowodowały, że również placówki POZ poszukują dietetyków. Od końca 2022 roku ich pacjenci mają prawo do bezpłatnych porad dietetycznych, co jest szczególnie ważne w leczeniu chorób przewlekłych takich jak: otyłość, cukrzyca czy choroby układu sercowo-naczyniowego. 

  Podejmując studia na kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie, zyskasz wiedzę i kompetencje, które cię przygotują do kariery w zawodzie dietetyka i psychodietetyka. To doskonała propozycja dla osób, które nie tylko dbają o swoją kondycję i zdrowe odżywianie, ale chciałyby także dowiedzieć się, jak wiedzę z zakresu dietetyki wykorzystać w praktyce. W ofercie są studia zaoczne i stacjonarne.

  Na kierunku Dietetyka kształcimy profesjonalistów. W trakcie studiów licencjackich w warszawskiej Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula zyskasz kompetencje, które pozwolą ci działać w obszarach mających wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Zdobędziesz kwalifikacje i odniesiesz sukces na polu zawodowym. 

  Największym atutem kierunku Dietetyka – studia I stopnia (zaocznie lub stacjonarnie) w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie – jest unikatowy w skali kraju program. Został on skonstruowany z uwzględnieniem sposobu odżywiania człowieka zdrowego, ze zwróceniem uwagi na jego zróżnicowaną aktywność fizyczną, wiek, stan fizjologiczny, a także narodowość czy upodobania kulinarne. W trakcie studiów dowiesz się, jak dzięki odpowiedniemu odżywianiu być sprawnym, mieć dobre samopoczucie oraz właściwą kondycję psychiczną i fizyczną. Program skupia się także na rozumieniu psychologicznych aspektów odżywiania.  W trakcie studiów dowiesz się, jak zmianiać nawyki żywieniowe na lepsze, uwzględniając zarówno fizyczne, jak i emocjonalne potrzeby pacjentów.

  Swoje kompetencje z zakresu dietetyki będziesz rozwijać pod okiem wykładowców, którzy są praktykującymi dietetykami oraz psychodietetykami i jednocześnie pracują naukowo. W trakcie studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych w warszawskiej Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula nauczysz się nie tylko diagnozować i rozpoznawać potrzeby osób odwiedzających gabinet dietetyka. Dzięki zdobytej wiedzy samodzielnie będziesz komponować diety. Zyskasz kompetencje potrzebne, by wspomóc swoich klientów w ich pracy nad sprawnością, wydolnością i kondycją psychiczną. Nauczysz się technologii przetwarzania żywności i komponowania potraw. Umiejętności zawodowe będziesz szlifować również podczas praktyk zawodowych w wyspecjalizowanych placówkach. 

  Dzięki studiom w kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula zdobędziesz gruntowną interdyscyplinarną wiedzę, umiejętności i kompetencje z zakresu fizjologii człowieka, żywności, promocji zdrowia, edukacji żywieniowej, a także psychologii żywienia i komunikacji interpersonalnej. Nauczysz się określać potrzeby żywieniowe konkretnego człowieka dostosowane do jego stylu życia, uwzględniające jego preferencje żywieniowe, zapewniające dobrą kondycję fizyczną i psychiczną czy poprawę stanu zdrowia. Zyskasz świadomość konieczności indywidualizacji potrzeb żywieniowych człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań człowieka zdrowego i zagrożonego chorobami cywilizacyjnymi. Nauczysz się przygotowywać programy edukacyjne pozwalające na kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych. W trakcie zajęć praktycznych zyskasz umiejętności w zakresie doradztwa żywieniowego, planowania żywienia i komunikowania się. 

  Dzięki studiom na kierunku Dietetyka – stacjonarnie lub zaocznie – w warszawskiej Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula zdobędziesz renomę profesjonalisty i pewną pozycję na rynku. Rozpoczniesz niezwykle ciekawą pracę z ludźmi i satysfakcjonującą karierę.

  Partnerem biznesowym na kierunku Dietetyka jest Alloweat oraz YOUSH.

  Dietetyka studia licencjackie w Warszawie – stacjonarnie i niestacjonarnie

  Dietetykę możesz studiować w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie zaocznie lub stacjonarnie. Wybór zależy od twojej sytuacji życiowej i chęci. Wybierając studia niestacjonarne, będziesz realizować edukację w soboty i niedziele.

  Specjalności na kierunku Dietetyka

  To specjalność adresowana do osób, które chcą współpracować ze sportowcami różnych dyscyplin w zakresie opracowania diety zapewniającej odpowiednią wydolność i kondycję. W trakcie studiów nauczysz się także współpracować z osobami trenującymi na siłowniach czy w klubach fitness, biegających amatorsko oraz przygotowujących się do wypraw i wspinaczek.

  Ta specjalność została zaprojektowana z myślą o osobach, które planują pracować z osobami odwiedzającymi gabinet dietetyka. W trakcie zajęć z psychologii i komunikacji personalnej przygotujesz się do współpracy z klientami i nauczysz się rozpoznawać ich potrzeby.

  To specjalność, która oferuje unikalne połączenie wiedzy z psychologii i dietetyki. Skupia się na rozumieniu psychologicznych aspektów odżywiania. W trakcie studiów nauczysz się kształtować zdrowe nawyki żywieniowe, identyfikować bariery dla zdrowego odżywiania oraz strategie przeciwdziałania im. Rozwiniesz także kompetencje społeczne związane z identyfikacją, zrozumieniem, leczeniem i profilaktyką zaburzeń odżywiania. W trakcie studiów dowiesz się na czym polega dialog motywacyjny i jak wspierać mentalnie pacjentów w zmianie nawyków żywieniowych.

  Dietetyka
Promocja FIRST MINUTE
2000 zł rabatu
na studia!
Tylko do 14 lipca!

Button: Zapisz się

Promocja trwa do 14.07.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich
  Dietetyka
Promocja FIRST MINUTE
2000 zł rabatu
na studia!
Tylko do 14 lipca!

Button: Zapisz się

Promocja trwa do 14.07.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich

  Warunkiem uruchomienia specjalności na kierunku studiów jest zebranie odpowiedniej liczby studentów, tj. nie mniej niż 15 osób.

  Program studiów Dietetyka

  Program kierunku Dietetyka (studia licencjackie) w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie jest unikatowy w skali kraju ze względu na oferowane specjalności. Dzięki kadrze ekspertów i praktyków zdobędziesz kompleksową wiedzę, którą łatwo przekujesz w sukces na polu zawodowym. Swoje umiejętności będziesz szlifować podczas praktyk zawodowych, co pozwoli ci przygotować się do pracy w dynamicznie rosnącej branży dietetycznej.

  Atuty studiów na kierunku Dietetyka

  Uprawnienia do wykonywania zawodu dietetyka

  Dietetyk to odpowiedzialny zawód. Od jego pracy zależy zdrowie, kondycja i samopoczucie klientów. Dzięki studiom I stopnia na kierunku Dietetyka w warszawskiej Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula zyskasz uprawnienia do pracy jako dietetyk.

  Uprawnienia do wykonywania zawodu dietetyka

  Rzetelna diagnostyka

  Nauczysz się określać wpływ poszczególnych składników żywności na funkcjonowanie organizmu zdrowego człowieka, czyli na jego kondycję fizyczną, wydolność organizmu, kondycję psychiczną, ogólny nastrój czy wygląd skóry. Zyskasz wiedzę o tym, jak zaoferować klientom indywidualne podejście, jak dobierać składniki diety idealnie dopasowane do ich potrzeb, celów, zwyczajów, a nawet narodowości. Dowiesz się, jak identyfikować i korygować błędy żywieniowe.

  Rzetelna diagnostyka

  Profesjonalne laboratorium

  W trakcie studiów będziesz korzystać z profesjonalnego laboratorium, które znajduje się na terenie uczelni. Zdobędziesz wiedzę na temat różnych technologii przetwarzania żywności oraz sposobów komponowania potraw tak, by uzyskać założoną wartość odżywczą.

  Profesjonalne laboratorium

  Praktyczna wiedza

  Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli ci poprawiać jakość życia innych ludzi dzięki zmianie sposobu ich żywienia. Nauczysz się również dobrych praktyk w podejściu do klientów, dlatego po skończeniu studiów nawiążesz z nimi doskonały kontakt. Zyskasz umiejętność krytycznej oceny skuteczności różnych diet – dowiesz się, które z tych najmodniejszych są naprawdę skuteczne. Może stworzysz swoją własną dietę?

  Praktyczna wiedza

  Międzynarodowe konferencje

  W trakcie studiów na kierunku Dietetyka w warszawskiej Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula możesz wziąć udział w inspirujących konferencjach naukowych, również o skali międzynarodowej. Zyskasz wiedzę, doświadczenie i poznasz środowisko. Otrzymasz także “certyfikat uczestnictwa” potwierdzający twoje nowe kompetencje.

  Międzynarodowe konferencje

  Kariera

  Perspektywy zawodowe po kierunku Dietetyka

  Dietetyk to satysfakcjonujący zawód. Umożliwia połączenie pracy z misją pomagania drugiemu człowiekowi. To kariera z ogromnymi perspektywami. Coraz więcej osób ma świadomość wartości jaką jest zdrowy tryb życia i szuka profesjonalnej pomocy i wsparcia.

  Absolwenci Dietetyki mogą rozwijać karierę zawodową w:

  Absolwenci Dietetyki mogą rozwijać karierę zawodową w:

  • poradniach dietetycznych znajdujących się przy klubach fitness, siłowniach i klubach sportowych
  • poradniach dietetycznych ogólnie dostępnych
  • szkołach, przedszkolach, żłobkach
  • gabinetach dietetycznych prowadzonych w ramach własnej działalności gospodarczej
  • szpitalach
  • poradniach psychologicznych oraz przychodniach zdrowia psychicznego

  Staże i praktyki studenckie

  Studia dietetyczne to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez Ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed Tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę.

  Praktyki zawodowe na kierunku Dietetyka
  II rok semestr 3 – 3 mies. (360 godzin)
  II rok semestr 4 – 3 mies. (360 godzin)

  Cennik

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43
  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.