UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Biblioteka / 180 000 książek do czytania i pobrania z bazy EBSCO eBooks Academic Collection!

180 000 książek do czytania i pobrania z bazy EBSCO eBooks Academic Collection!

Szanowni Studenci i Wykładowcy,

do końca maja br. został uruchomiony nielimitowany dostęp do bazy pełnotekstowej EBSCO eBooks Academic Collection. Platforma oferuje ponad 180 000 e-booków. Tematyka książek obejmuje między innymi: psychologię, nauki humanistyczne, nauki stosowane, nauki społeczne, edukację, matematykę, nauki medyczne, nauki przyrodnicze, pomoce w nauce języków, słowniki i leksykony, nauki polityczne, ochronę środowiska, prawo, krytykę literacką, biznes i ekonomię, chemię, informatykę, inżynierię i wiele innych.
Aby uzyskać dostęp do bazy poza kampusem Vistuli, należy na jej terenie założyć konto.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej