UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zdobądź podwójny dyplom z zarządzania – AFiB Vistula i London South Bank University (LSBU)

Zdobądź podwójny dyplom z zarządzania – AFiB Vistula i London South Bank University (LSBU)

Czy wiesz, że studiując zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, możesz jednocześnie zdobyć dyplom London South Bank University (LSBU)? Realizowany w Vistuli program jest autoryzowany przez londyńską uczelnię pod kątem zachowania tego samego standardu i jakości kształcenia.

Podwójny dyplom da ci pewność siebie, wyjątkowe doświadczenie i przewagę na rynku pracy. Odniesiesz same korzyści:

  • LSBU to uniwersytet uznany na całym świecie – w rankingu prestiżowego brytyjskiego dziennika The Guardian znajduje się w pierwszej setce najlepszych uczelni świata w kategorii Globalne zatrudnienie;
  • Londyn to światowe centrum finansowe – podwójny dyplom z rachunkowości zarządczej (akredytowanej przez CIMA) otworzy przed tobą możliwości kariery na wysoko płatnych stanowiskach;
  • podwójny dyplom Vistuli oraz LSBU to sztandarowy program naszej uczelni; jego uczestnicy mają dostęp do informacji i dodatkowych zajęć, co jest jednym z podstawowych wymagań amerykańskich uczelni, jeśli chcesz kontynuować studia magisterskie lub doktoranckie w USA.

Program jest adresowany do studentów I i II stopnia.

LSBU to tętniący życiem, międzynarodowy uniwersytet z wielkimi ambicjami. Jest jedną z pięciu największych uczelni w mieście. Kształci obecnie 18 tys. studentów z ponad 130 krajów. Uczelnia powstała w 1892 r. jako Borough Polytechnic Institute. Status uniwersytetu zyskała w 1992 r. 

Wiele programów edukacyjnych oferowanych przez London South Bank University ma charakter praktyczny i jest akredytowanych przez organizacje zawodowe. Uczelnia jest laureatką nagrody za wspieranie przedsiębiorczności studentów Times Higher Education Awards.

Dołącz do tego wyjątkowego programu, osiągniesz sukces!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.