UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Uczelnia Vistula weźmie udział w PRME Global Forum 2023

Uczelnia Vistula weźmie udział w PRME Global Forum 2023

Przed nami 11. edycja PRME Global Forum. Wydarzenie będzie globalną debatą o tym, w jaki sposób edukacja biznesowa może pomóc w realizacji programu zrównoważonego rozwoju na całym świecie. Forum z udziałem Uczelni Vistula odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2023 r. w Gabelli School of Business Uniwersytetu Fordham w Nowym Jorku. Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest od 2019 roku członkiem PRME i aktywnie uczestniczy w tworzeniu trendów zrównoważonego rozwoju w instytucjach szkolnictwa wyższego.

Natura kierowania firmą zmienia się. Dziś chodzi nie tylko o generowanie bogactwa, ale także o osiąganie bardziej holistycznych celów. Od liderów oczekuje się, że uczynią z przedsiębiorstw narzędzie do rozwiązywania środowiskowych i społecznych problemów, z którymi mierzy się świat. Dlatego instytucje edukacyjne stają przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest przygotowanie odpowiedzialnych liderów, którzy będą działać, kierując się zasadami wyrażonymi w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych. Edukacja w zakresie odpowiedzialnego zarządzania ma na celu rozwój ludzi, którzy poprowadzą swoje organizacje do promowania wolności, sprawiedliwości, pokoju i dobrobytu w zdrowym i odpornym ekosystemie.

PRME Global Forum 2023 będzie globalną debatą o tym, w jaki sposób edukacja biznesowa może pomóc w realizacji programu zrównoważonego rozwoju na całym świecie.

W ramach obrad nastąpi podsumowanie działań PRME w ciągu ostatniego roku. Uczestnicy mają też przyjąć 7 zasad PRME. W programie jest także dyskusja nt. problemów pedagogiki, klimatu, technologii cyfrowej i przywództwa.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest od 2019 roku członkiem PRME i aktywnie uczestniczy w tworzeniu trendów zrównoważonego rozwoju w instytucjach szkolnictwa wyższego.

Współtworzy i zmienia rzeczywistość edukacji na świecie. Konsultuje różne inicjatywy w tym obszarze, dzieli się dobrymi praktykami i błędami, nawiązuje współpracę z uczelniami i zagranicznymi organizacjami, co może przyczynić się do realizacji wspólnych projektów z zakresu zrównoważonego rozwoju oraz podejmowania nowych inicjatyw mających na celu wdrażanie 17 celów zrównoważonego rozwoju ONZ.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.