DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Sukces Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2024

Sukces Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2024

Baner ze zdjęciem uczelni oraz tekstem "Uczelnie Vistula w ścisłej czołówce Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2024"

Akademia Finansów i Biznesu Vistula awansowała w renomowanym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy. Uczelnia wspięła się z piątego miejsca na czwarte w tegorocznej edycji zestawienia najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula uplasowała się na 22. miejscu. Ranking ma ułatwić młodym ludziom wybór kierunku studiów i uczelni. 

Rankingi uczelni wyższych stały się już coroczną praktyką w naszej akademickiej przestrzeni publicznej. – mówi dr hab. Wawrzyniec Konarski, profesor i rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula. – Nasza uczelnia próbuje dotrzymać kroku najlepszym, co zostało potwierdzone także w roku bieżącym poprzez osiągnięcie CZWARTEGO miejsca w grupie uczelni niepublicznych. Jest to sukces naszej, zdeterminowanej w swojej pracy, Wspólnoty akademickiej tworzonej przez kadrę naukowo-dydaktyczną, administracyjną oraz studentki i studentów. Za to zaangażowanie bardzo dziękuję. Bądźmy razem teraz i w przyszłości – apeluje rektor.

Vistula w niejednej kategorii pokonała w Rankingu Perspektywy 2024 renomowane uczelnie publiczne. W kategorii umiędzynarodowienie wskoczyła na podium i zajęła 3. miejsce w zestawieniu wszystkich polskich uczelni.   

Cieszą także bardzo dobre notowania poszczególnych kierunków studiów Uczelni Vistula. Kapituła Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2024 wysoko oceniła naszą Ekonomię, która zajęła 2. miejsce na liście takich studiów oferowanych przez uczelnie niepubliczne. Program kształcenia jest odpowiedzią na wymagania rynku. Jest konsultowany z pracodawcami sektora prywatnego i publicznego, którzy poszukują specjalistów posiadających gruntowną i aktualną wiedzę z zakresu ekonomii. Drugie miejsce w swojej kategorii wśród kierunków prowadzonych w uczelniach niepublicznych zajęła także Informatyka Uczelni Vistula oraz Filologia angielska. Powodem do satysfakcji jest również wysoka, 3. pozycja, jaką zajmuje w takich zestawieniach kierunek Finanse i Rachunkowość z akredytacją ACCA oraz Stosunki międzynarodowe.

Studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula mają profil praktyczny, gwarantują zdobycie kompetencji w danym obszarze oraz umiejętności niezbędnych w relacjach biznesowych i komunikacji międzykulturowej.

Uczelnia Vistula kształci młodych ludzi z ponad stu krajów i rozwija współpracę z kolejnymi zagranicznymi uniwersytetami w zakresie wymiany studentów i kadry a także w obszarze badań naukowych i podwójnego dyplomowania.  Studenci doceniają otwartość uczelni na świat, wielokulturowość środowiska studenckiego, wysoki poziom programów studiów po polsku i angielsku oraz międzynarodowe akredytacje: CEEMAN IQA, ACCA, PMI GAC oraz AICPA & CIMA, które są znakiem najwyższej jakości kształcenia i prestiżu.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.