UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Programy Akademii Finansów i Biznesu Vistula wyróżnione akredytacją CIMA

Programy Akademii Finansów i Biznesu Vistula wyróżnione akredytacją CIMA

Akademia Finansów i Biznesu Vistula odniosła kolejny sukces. Nasze programy licencjackie i magisterskie z zakresu finansów i rachunkowości oraz zarządzania – zarówno w języku polskim, jak i angielskim – zostały akredytowane przez CIMA (Chartered Institute of Management Accountants).

Wyróżnienie programów Akademii Finansów i Biznesu Vistula akredytacją CIMA potwierdza, że nasi studenci zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze finansów i zarządzania.

To prestiż a także wymierne korzyści. Dzięki akredytacji studenci będą mogli skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. Zyskają też dostęp do stypendiów.

CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) jest czołową i jednocześnie największą światową organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. Działa od ponad stu lat i skupia członków ze 192 krajów. Ściśle współpracuje z pracodawcami i sponsoruje nowatorskie badania.

CIMA szkoli światowej klasy finansistów. Specjaliści ds. rachunkowości zarządczej wyznaczają kurs globalnego biznesu. To ich strategie zapewniają sukces przedsiębiorstw.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.