DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Klimat to nasze najważniejsze wyzwanie – konferencja RCOY

Klimat to nasze najważniejsze wyzwanie – konferencja RCOY

W dniach 22-24 września Akademia Finansów i Biznesu Vistula będzie gościć uczestników Regionalnej Młodzieżowej Konferencji Klimatycznej (RCOY Eastern Europe). Uczelnia jest partnerem wydarzenia. Delegaci z całej Europy Środkowo-Wschodniej spotkają się z ekspertami ds. klimatu i będą rozmawiać o tym, co młodzież może zrobić, by ocalić naszą planetę.  

RCOY Eastern Europe to młodzieżowa konferencja klimatyczna organizowana przez młodzież dla młodzieży. Celem jest konsolidacja młodych aktywistów klimatycznych w naszym regionie. W trakcie wydarzenia wezmą oni udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów klimatycznych oraz zyskają wiedzę nt. stanu negocjacji klimatycznych. Dowiedzą się, a jaki sposób na co dzień możemy dbać o klimat oraz jak edukować w tej sprawie otoczenie. Opracują też wspólne stanowisko – Regionalną Deklarację Młodzieży – które posłuży jako podstawa dla przyszłych projektów młodzieżowych na rzecz klimatu.

Konferencja odbędzie się w krytycznym momencie. Coraz częściej zmagamy się z negatywnymi konsekwencjami globalnego ocieplenia. Za taki stan rzeczy odpowiada człowiek i zbyt duża emisja do atmosfery gazów cieplarnianych. Na klimat wpływają również nasze codzienne nawyki, związane m.in. z podejściem do segregowania odpadów, nieracjonalnym korzystaniem z zasobów wody czy nadmierną konsumpcją. Dlatego konieczne jest budowanie świadomości i wiedzy o ekologii.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do konferencji zapraszamy do zapoznania się z programem i rejestrowania się na stronie:

https://linktr.ee/rcoy.easterneurope

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.