UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Debata „Kobiece przywództwo lekiem na całe zło?”

Debata „Kobiece przywództwo lekiem na całe zło?”

Instytut badań w dyscyplinie Nauki o Polityce i Administracji oraz kierunek Stosunki Międzynarodowe we współpracy z LEADERIS Institute zaprasza na debatę „Kobiece przywództwo lekiem na całe zło?”. Wydarzenie odbędzie się 23 marca o godz. 11:00 w auli A1.

Najważniejsze informacje
Początek: czw., 23 mar 2023, 11:00
Miejsce: Aula A1

Marzec to Miesiąc Kobiet. Każdego dnia obserwujemy rosnącą aktywność kobiet zarówno w wymiarze wewnętrznym, jak i międzynarodowym. Coraz częściej na czele państw, organizacji międzynarodowych oraz korporacji transnarodowych stoją kobiety. Coraz więcej z nich bierze również bezpośrednią odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoich państw jako polityczki czy żołnierki lub swoich firm jako przedsiębiorczynie i prezeski. Czy kobiece przywództwo może być sposobem na stabilność, bezpieczeństwo i dobrobyt? Jaka jest rola feminizmu, różnorodności i inkluzywności w organizacjach? Jak zwiększyć udział kobiet w mediach i debacie publicznej?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących roli kobiet i ich przywództwa w polityce, mediach i biznesie będziemy szukać wspólnie z:

  • Agnieszką Filipiak, wicenaczelną Forbes Women,
  • Dorotą N. Haller, dyrektorką Marketingu Huawei, Wiceprezeską IAA, podcasterką, ekspertką ds. DEI,
  • Małgorzatą Kopką-Piątek, prezeską Stowarzyszenia FemGlobal. Kobiety w polityce międzynarodowej oraz Dyrektorką Programu Europejskiego w Instytucie Spraw Publicznych,
  • Marcinem Antosiewiczem, wykładowcą AFiB Vistula,
  • Joanną Burnos, wykładowczynią AFiB Vistula, założycielką LEADERIS Institute oraz członkinią Rady Doradczej The Alliance of Her.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Będzie je moderować dr hab. Agata Włodkowska, prof. AFiB Vistula, dyrektorka Instytutu badań w dyscyplinie Nauki o Polityce i Administracji oraz programu Stosunki Międzynarodowe.

Zapraszamy do udziału w debacie oraz do zadawania pytań.

23 marca o godz. 11:00 w auli A1.

Wydarzenie będzie również udostępnione LIVE na Facebooku Uczelni Vistula.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.