UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr Ewa Majewska

dr Ewa Majewska

dr Ewa Majewska
E-mail: e.majewska@vistula.edu.pl
Wydział: Turystyki i Rekreacji
Kierunek kształcenia: Dietetyka

Absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, dr nauk chemicznych ze specjalnością chemia organiczna. Obecnie nauczyciel akademicki w SGGW w Warszawie, prowadzi wykłady i ćwiczenia laboratoryjne z chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej (w tym zajęcia w języku angielskim) dla studentów takich kierunków jak Biotechnology, Food Science – Technology and Nutrition, Organic Agriculture and Food Production, Biotechnologia,Technologia Żywności i Żywienie Człowieka oraz dla studentów programu Erasmus. Beneficjentka dwóch grantów dydaktycznych z programu Erasmus: maj 2011 Gaziantep University w Turcji oraz październik 2011 Alexander Technological Educational Institute of Thessaloniki w Grecji. Za osiągnięcia dydaktyczne otrzymała w 2022 roku nagrodę zespołową III stopnia JM Rektora SGGW. Autorka i współautorka publikacji naukowych obejmujących między innymi tematykę właściwości olejków eterycznych i ekstraktów z różnych gatunków roślin. Egzaminator maturalny CKE z zakresu chemii.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • Właściwości olejków eterycznych oraz ekstraktów otrzymywanych z przypraw i ziół
  • Kancerogeny w żywności
  • Dydaktyka chemii
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.