UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Students / Michał Maziarczyk

Michał Maziarczyk

Michał Maziarczyk

ABSOLWENT: Turystyka i rekreacja

Warto wychodzić ze swojej strefy komfortu

Studia skończyłem 10 lat temu. Jestem absolwentem kierunku Turystyki i rekreacja, specjalność Turystyka biznesowa, Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

Uczelnię Vistula zarekomendowała mi moja przyjaciółka. Wybrałem ją z powodu ciekawych zajęć i wykładowców, którzy są praktykami.

Dzięki uczelni zdobyłem wiedzę i doświadczenie, które bardzo mi się przydało w pracy. Mogę szczerze przyznać, że właśnie od Vistuli zaczęła się moja ścieżka kariery. Jako pierwszy student z Polski, wygrałem konkurs FLF (Future Leaders Forum). Nagrodę odebrałem podczas wielkiej gali na targach IMEX we Frankfurcie.

Od początku jestem związany z branżą turystyczną z ukierunkowaniem na MICE. Zajmowałem się obsługą międzynarodowych imprez takich jak Euro 2012 czy kongres klimatyczny COP19. Pracowałem w agencji incentive.

Obecnie jestem związany z dwiema firmami. W Liberty International Tourism Group (globalne DMC, mające w portfolio ponad 70 biur), jako dyrektor sprzedaży kontroluję jakość i czasowość przesyłanych ofert oraz zajmuję się promocją nowych produktów. W TBO Holidays (wielofunkcyjna platforma rezerwacyjna B2B), jako BDM/KAM zajmuję się penetracją rynku polskiego, w celu zaktywizowania sprzedaży jak największej ilości agencji i biur turystycznych (głównie segment FIT).

Moim najważniejszym zawodowym osiągnięciem była nominacja do MP Awards i dostanie się do ścisłej trójki oraz zdobycie nagrody Efficiency Award, jako najmłodszy reprezentant Liberty, za największy wzrost sprzedaży.

Planów i zamierzeń jest bardzo wiele, jednak nie chcę zdradzać szczegółów, najbliższe miesiące i niegasnąca kwestia pandemii, mogą zrewidować niektóre zamierzenia.

Zawsze powtarzam, że nie wolno bać się nowych wyzwań. Trzeba wychodzić jak najczęściej ze swojej strefy komfortu, pielęgnować swoje pasje i zainteresowania. To jest przepis na sukces.

Poniżej więcej informacji o mnie:

https://www.uczelnie.net/component/content/article?id=2573:laureat-z-polski

http://www.mckkatowice.pl/pl/aktualnosci/mp-power-awards-znamy-nominowanych-w-plebiscycie-mp-power-12,1822.html

https://www.vistula.edu.pl/o-nas/aktualnosci-i-wydarzenia/aktualnosci/gala-nagrod-kompasy-vistuli-wielki-konkurs-dla-absolwentow-sgtih-vistula-rozstrzygniety

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.