UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Students / Angelika Piwowarczyk

Angelika Piwowarczyk

Angelika Piwowarczyk

ABSOLWENT: Turystyka i rekreacja

Granice naszych możliwości to te, które wyznaczamy sobie sami

Ukończyłam studia II stopnia na kierunku Turystyka i rekreacja, specjalność: Zarządzanie wydarzeniami. Wybrałam studia w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula drogą eliminacji. Wiedziałam na jaki kierunek chcę iść, dlatego szukałam uczelni o dobrej opinii, z dobrym połączeniem komunikacyjnym, z bogatą kadrą i rozsądnymi cenami.
Swoją dwuletnią naukę na Vistuli rozpoczęłam dokładnie w październiku 2019 r. i już po pierwszym semestrze dane mi było zmierzyć się z koniecznością zmiany – przejścia ze stacjonarnego trybu nauczania na tryb online, aż do zakończenia całego toku studiów II stopnia. Początkowo sądziłam, że taka forma nauczania nie wpłynie korzystnie na standard nauki, ale dzięki zaangażowaniu kadry w cały proces nauczania online, szybko okazało się, że byłam w błędzie. Dzięki temu rozwinęłam swoje umiejętności interpersonalne w nowej, wcześniej nieznanej mi formie.

Wraz z podjęciem studiów zaczęłam również pracę w dziale obsługi klienta włoskojęzycznego dla jednej z popularnych linii lotniczych na stanowisku agenta lotniczego, gdzie pracuję do dziś. W tej branży pomyłki w zarządzaniu rezerwacjami pasażerów nie mogą mieć miejsca. Nikt przecież nie chciałby wysiąść z samolotu np. w zimnym Oslo, będąc przekonanym, że leci do ciepłej Barcelony.

Połączenie pracy i studiów korzystnie wpłynęło zarówno na moje działania w sferze naukowej, jak i zawodowej. Na zakończenie studiów, władze Vistuli zaproponowały mi 4-miesięczny staż, który bez wahania przyjęłam. Łączył on pomoc w procesie tworzenia badań o tematyce turystycznej i czynności związane z działalnością biura podroży. Dzięki temu lepiej opanowałam organizację czasu i mogłam wykorzystać w pracy wiedzę zdobytą podczas wykładów. Otworzyły się przede mną nowe możliwości rozwoju zawodowego w turystyce, co mam nadzieje zaowocuje w niedalekiej przyszłości.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.