UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak zrobić karierę w Unii Europejskiej?

Jak zrobić karierę w Unii Europejskiej?

Instytut badań w dyscyplinie Nauki o Polityce i Administracji oraz kierunek Stosunki Międzynarodowe zapraszają na spotkanie z urzędnikami Unii Europejskiej. Wydarzenie pod tytułem Jak zrobić karierę w Unii Europejskiej? odbędzie się 2 grudnia w godzinach 12.30 – 14.30 w Auli 5.

Instytucje unijne potrzebują pracowników z państw członkowskich Wspólnoty. Poszukiwani są szczególnie Polacy i Polki, których niedobór jest coraz bardziej odczuwalny.

Odpowiadając na potrzeby Unii Europejskiej i jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów, serdecznie zapraszamy na spotkanie, które przybliży specyfikę pracy w strukturach unijnych. Naszymi gości będą:

  • Filip Ślęzak ze Stałego Przedstawicielstwa RP przy Unii Europejskiej,
  • Łukasz Lisicki Agent Tymczasowy w Dyrekcji ds. Energii w Komisji Europejskiej.

W trakcie spotkania dowiecie się, jak wyglądają ścieżki kariery zawodowej w instytucjach Unii Europejskiej. Zyskacie praktyczną wiedzę na temat staży oraz pracy w agencjach unijnych. Dowiecie się jak przygotowywać aplikację i napisać list motywacyjny, jakie egzaminy trzeba zdać, aby zostać unijnym urzędnikiem, jakie są zarobki i warunki pracy.

Zapraszamy do udziału oraz do zadawania pytań.

Wydarzenie „Jak zrobić karierę w Unii Europejskiej?”
Początek: sob., 02 gru 2023, 12:30
Koniec: sob., 02 gru 2023, 14:30
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.