UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Nasze projekty / Wsparcie uczelni niepublicznych w zakresie prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula zrealizowała projekt: „Wsparcie uczelni niepublicznych w zakresie prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość”
Numer umowy o dofinansowanie: MEiN/2021/58/DIR/WUN/12
Obsługę administracyjną zapewniło: Ministerstwo Edukacji i Nauki Okres realizacji projektu: od 03.2021 r. do 12.2021 r.
Kwota dofinansowania: 110 000,00 zł
Całkowity koszt realizacji projektu: 113 218,49 zł
Cel główny projektu: Celem przedsięwzięcia było wsparcie procesu kształcenia na odległość w uczelniach niepublicznych.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej