UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Zaangażuj się / Klub Bankowca

Klub Bankowca

O nas

Klub Bankowca skupia studentów, którzy są zainteresowani tematyką bankowości i szeroko rozumianych finansów. Członkostwo w Klubie jest doskonałą okazją do własnego rozwoju i aktywnego uczestnictwa w życiu Uczelni. To inwestycja w siebie.

W ramach działalności klubu organizujemy spotkania, dzięki którym studenci mają możliwość poszerzania swojej wiedzy. Zapraszamy przedstawicieli banków i innych instytucji finansowych. Uczestniczenie w tych spotkaniach jest okazją do poznania osób ze środowiska finansów i bankowości. Poprzez zbudowanie sieci relacji z otoczeniem społeczno-gospodarczym klubowicze mają dostęp do informacji o najnowszych fintech’ach. Mają też szansę nawiązać współpracę z instytucjami finansowymi. To otwiera drogę do cennych staży i praktyk. Może być również szansą na rozpoczęcie obiecującej kariery zawodowej.

Jak działamy, nasze cele i działalność:

Podstawowym celem Klubu Bankowca jest rozbudzanie zainteresowań pracą naukową i badawczą w zakresie bankowości.

Celami Koła są w szczególności:

  • prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz integracji studentów zainteresowanych tematyką bankową,
  • promocja innowacyjnych produktów i technologii bankowych wśród studentów uczelni,
  • edukacja bankowa oraz finansowa wśród studentów uczelni oraz poza nią.

Cele, o których mowa powyżej są realizowane poprzez:

  • prowadzenie pod kierunkiem opiekuna naukowego Koła badań naukowych,
  • organizowanie sesji naukowych,
  • organizowanie warsztatów, spotkań itp.
  • zbieranie danych statystycznych do celów naukowych oraz marketingowych dla banków oraz innych jednostek naukowych zainteresowanych tematyką bankową (badania mystery shopper),
  • organizowanie eventów naukowych promujących innowacyjne technologie bankowe w środowisku uczelni.

Masz pytania? Napisz do nas!

Opiekun: dr Hubert Gąsiński

E-mail: klubbankowca@vistula.edu.pl

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.