UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Strona główna / BERLITZ

BERLITZ

BERLITZ

Korzystając z ponad 140-letniego doświadczenia, Berlitz pomaga swoim klientom zdobyć umiejętności językowe, zrozumieć różnice kulturowe i zdobyć pewność siebie. Wierzymy w siłę języka i kulturowego zrozumienia, dzięki którym rozwój klientów nabiera rozpędu. Pomagamy przełamać bariery językowe i przedstawiamy kulturowe aspekty języka. Zajęcia są prowadzone w języku obcym już od pierwszego dnia, a każda lekcja to konkretny i praktyczny cel językowy dostosowany do potrzeb naszych klientów. Proces nauczania w Berlitz przebiega zgodnie z cyklem szkoleniowym, który zapewnia szybkie i efektywne postępy. Od dyrektorów po prezydentów, znanych artystów i światowej klasy sportowców – w ciągu naszej 140-letniej historii pomogliśmy zacząć komunikować się ze sobą milionom ludzi na świecie.

PRAKTYKI:

  • Filologia Angielska i Hiszpańska
  • Informatyka
  • Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna
  • Grafika

www.berlitz.com/pl-pl

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.