UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Busssines & Education – Oliver Wyman

Busssines & Education – Oliver Wyman

Kolejne warsztaty w ramach programu dla studentów Bussines & Education były poświęcone budowaniu marki osobistej w świecie biznesu. Zajęcia poprowadzili eksperci Oliver Wyman – wiodącej firmy w świadczeniu usług doradczych.

W Uczelni Vistula jesteśmy głęboko zaangażowani w zapewnianie naszym studentom niezrównanych doświadczeń, szczególnie poprzez program Busssines & Education. Co tydzień gościmy czołowe firmy z różnych branż. 30 października zaprosiliśmy ekspertów cenionej firmy konsultingowej Oliver Wyman, a najważniejszym tematem spotkania było budowanie autentycznej marki osobistej w środowisku biznesowym.

Silna marka osobista to taka, która się wyróżnia, zapada w pamięć, daje się lubić i tworzy społeczność. Wysyła przy tym komunikat, że jesteś autentycznym ekspertem – posiadasz umiejętności, wiedzę i doświadczenie w danym obszarze.

W budowaniu marki osobistej chodzi o to, by stworzyć unikalny wizerunek, przyciągnąć publiczność i umiejętnie zatrzymać jej uwagę. To jest właśnie klucz do sukcesu.

Podczas żarliwej dyskusji z ekspertami firmy Oliver Wyman podkreślone zostało ogromne znaczenie marki osobistej w dzisiejszym złożonym świecie. Studenci zyskali praktyczny wgląd w kształtowanie i wykorzystywanie swojej tożsamości osobistej w środowisku zawodowym.

Serdecznie dziękujemy Marcie Wierzbickiej i Esrze Celik za ich kluczową rolę, jaką odegrały w tym projekcie a także Vladimirowi Ahayana, Weronice Tałaj, Annie Wasiak, Dorocie Konisiewicz, Joannie Blicharskiej, Michalinie Wawrzkiewicz i Sevde Yigit za ich świetne prezentacje, które odbiły się szerokim echem wśród studentów.

Warsztaty poszerzyły horyzonty ich uczestników i zapewniły bezcenne spostrzeżenia, które niewątpliwie przydadzą się im na drodze akademickiej i zawodowej.

Bohaterem spotkania 6 listopada będzie CBRE – największa na świecie firma doradcza w branży nieruchomości komercyjnych. 

Dołącz do nas!

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.