UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dla maturzystów / Webinary / Matura 2022 – Patodeweloperka i Airbnb – czy stanowią zagrożenie?

Matura 2022 – Patodeweloperka i Airbnb – czy stanowią zagrożenie?

Czy warto jeszcze projektować i budować nowe osiedla? Dlaczego narodziło się takie zjawisko jak patodeweloperka? Czy rynek najmu mieszkań (Airbnb) zdominuje także trendy projektowe w architekturze? Ludzie marzą o pięknych i funkcjonalnych przestrzeniach. Chcą żyć dobrze, ale dla wielu z nich nie ład jest najważniejszy, ale pieniądz, a to prowadzi do patologii. Zagrożenia w architekturze to temat ważny i ekscytujący.

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: śr., 02 mar 2022, 17:00
Miejsce: Webinar online
Zapisz mnie

Prowadzący: mgr inż. arch. Marcin Kudła

architekt – praktyk z doświadczeniem w polskich i zagranicznych pracowniach architektonicznych. Doświadczenie w projektach konkursowych, koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz nadzorach autorskich. Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń. Wykładowca Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Zapisz się na webinar

  Twoje imię i nazwisko
  Twój adres e-mail
  Twój numer telefonu
  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.